dzisiaj jest poniedziałek, 15 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo warmińsko-mazurskie

zmień:
warmińsko-mazurskie

Do odwiedzenia województwa warmińsko – mazurskiego nikogo przekonywać nie trzeba. Kraina zaprasza amatorów wypoczynku nad wodą i na wodzie. Turyści znajdą tu wspaniałe żeglarskie i kajakowe szlaki. Ponadto lasy pełne grzybów i jagód, urocze miasteczka, tajemnicze zamki. Wręcz idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Z dziećmi warto wybrać się w nieśpieszną podróż Ełcką Koleją Wąskotorową, odwiedzić stację badawczą PAN w Kosewie Górnym, gdzie w naturalnych warunkach żyją stada jeleni i danieli oraz udać się w rejs po Kanale Elbląskim, rejs nietypowy, bo po wodzie i po trawie…

Wycieczki

Noclegi

 • Rowerem wokół jeziora Bełdany0

  Wycieczkę rozpoczynamy w Mikołajkach, skąd kierujemy się drogą nr 609 w kierunku Ukty, następnie skręcamy w lewo w kierunku przeprawy promowej w Wierzbie i po chwili odbijamy w prawo w kierunku miejscowości Iznota. W Iznocie przejeżdżamy mostem nad rzeką Krutynią i kierujemy się w stronę Wygryn i dalej do śluzy Guzianka.

  2017-01-18 13:17

  miejscowość:Mikołajki

  długość trasy:ok. 40 km

 • Rowerem z dziećmi wokół jezior Ryńskiego i Tałt0

  Warmia i Mazury zachęcają do wycieczek rowerowych, a mnogość jezior powoduje, że wokół każdego z nich można zrobić wycieczkę dookoła. Zapraszamy na jedną z nich, śladami Michała.

  2017-01-13 16:11

  miejscowość:Ryn

  długość trasy:Ok. 45 km

 • Rowerem wokół jeziora Nidzkego0

  Trasę wokół jeziora Nidzkiego przejechaliśmy niebieskim szlakiem rowerowym „Pętla Nidzka”. Ponieważ dotarcie do szlaku z Piszu byłoby kłopotliwe (wąska, ruchliwa szosa i dodatkowe 20 km do przejechania), zdecydowałem się podjechać samochodem do miejscowości Wiartel i stamtąd rozpocząć wycieczkę. W Wiartlu można zaparkować samochód na małym parkingu pod kościołem.

  2016-04-29 07:17

  miejscowość:Wiartel

  długość trasy:50 km

 • Rowerem wokół jeziora Roś1

  Na wycieczkę wokół jeziora Roś wyruszyliśmy z Pisza w składzie: Tomek (3,5 roku), Ida (rok) i ja, dzieciaki wygodnie usadowione w przyczepce Nordic Cab Explorer. Zabraliśmy ze sobą prowiant na drogę (na trasie nie ma dużych miejscowości i trudno o jakąś restaurację lub bar).

  2016-04-29 07:06

  miejscowość:Pisz

  długość trasy:45 km

  ocena:

 • Zdobywamy twierdzę Boyen czyli wycieczka do Giżycka

  Zdobywamy twierdzę Boyen czyli wycieczka do Giżycka 0

  Dziś zabieramy Was na wycieczkę do Giżycka, gdzie zwiedzimy olbrzymią fortyfikację z XIX w. ukrytą wśród drzew i zarośli, która chroniła granicę z Rosją, następnie obejrzymy most ważący ponad 100 ton o oryginalnym sposobie zwodzenia w bok, a nie do góry jak to się odbywało w tradycyjnych tego rodzaju konstrukcjach a na koniec odwiedzimy prawdziwą perełkę Giżycka.

  2013-04-16 12:28

  miejscowość:Giżycko

  długość trasy:

 • Jelenie i daniele czyli Stacja Badawcza PAN w Kosewie Górnym

  Jelenie i daniele czyli Stacja Badawcza PAN w Kosewie Górnym 0

  Mazury są terenem wciąż chyba mało odwiedzanym przez turystów. Nie znajdziemy tu tłumów jak nad morzem czy w górach. Natomiast warto tu przyjechać po spokój i ciszę, bo nawet w miastach typu Mrągowo czy Mikołajki nie ma latem przytłaczającej liczby turystów. Plaże nad jeziorami nie są zatłoczone, a szlaki wręcz puste.

  2013-04-09 12:56

  miejscowość:Kosewo Górne

  długość trasy:

 • Nasypem kolejowym po ziemi warmińskiej

  Nasypem kolejowym po ziemi warmińskiej0

  Ścieżka rowerowa szlakiem kolejowym – to trasa rowerowa o długości 27,86 km i szerokości 2 metrów, łącząca Lidzbark Warmiński z Ornetą. Ścieżka przebiega po starym nasypie kolejowym linii Orneta – Lidzbark Warmiński – Sątopy Samulewo, funkcjonującej w latach 1905 – 1945. Nawierzchnia trasy jest utwardzona niemalże na całej długości, dzięki czemu bez problemu można ją przebyć z przyczepką rowerową. Jest to świetna propozycja na jednodniową, rodzinną wycieczkę rowerową.

  2013-03-30 22:16

  miejscowość:Lidzbark Warmiński

  długość trasy:28 km

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 7 z 7