dzisiaj jest środa, 24 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Szkolne Schronisko Młodzieżowe "PAŁACYK" w Ścinawie

2019-01-16 00:41

„Pałacyk” jest komfortowym miejscem wypoczynku, rekreacji oraz edukacji. Miejsce stanowi idealną bazę do poznawania uroków nadodrzańskiej przyrody.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe oferuje tanie noclegi w pokojach wieloosobowych. Jest to wyjątkowy obiekt do organizowania wycieczek szkolnych i zielonych szkół oraz prezentacji i szkoleń .

Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się część noclegowa o podwyższonym standardzie, gdzie dla naszych gości przygotowaliśmy pokoje dwu i trzyosobowe osobowe z łazienkami oraz apartament rodzinny.

W obiekcie znajdują się dwie kuchnie samoobsługowe z jadalnią oraz sala konferencyjna.

Budynek schroniska pełni również funkcję Domu Pracy Twórczej. Odbywają się tu konferencje, warsztaty, wystawy, spotkania z artystami oraz nastrojowe koncerty.

W obiekcie jest winda, a każde pomieszczenie dostosowane zostało do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Cały teren obiektu jest bezpieczny, ogrodzony, z możliwością parkowania.

Niewątpliwymi atrakcjami pobytu grup zorganizowanych będą zajęcia proekologiczne prowadzone w Regionalnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w niedalekim Dziewinie (5 km od Ścinawy).

Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach edukacyjnych, według szerokiego wachlarza tematów.

W trakcie warsztatów doświadczeni instruktorzy wprowadzają dzieci i młodzież w świat energii odnawialnej, przy­rody i szeroko pojętej ekologii. Na miejscu znajduje się farma fotowoltaiczna, a zajęcia prowadzone są w terenie i w ośrodku.

Rezerwacja zajęć pod nr tel. 735235677

Zielone szkoły w "Pałacyku"

Organizowane przez SSM Pałacyk „Zielone Szkoły”, wyróżniają się intensywnym programem ekologicznym dostosowanym bezpośrednio do każdej grupy.

Po więcej szczegółów zapraszamy bezpośrednio na stronę Schroniska - http://palacyk.scinawa.pl/zielone-szkoly/

Atrakcje w pobliżu

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.