dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo mazowieckie

zmień:
mazowieckie

Województwo mazowieckie kojarzy się przede wszystkim z Warszawą.  Stolica Polski to doskonałe miejsce na rodzinne wycieczki. Warto wybrać się na spacer po Parku Łazienkowskim, parku w Wilanowie, pobłądzić staromiejskimi uliczkami czy też odetchnąć od zgiełku miasta udając się na wycieczkę po Puszczy Kampinoskiej. Warszawa ma również do zaoferowania małym turystom ciekawe muzea, parki linowe, kina, zoo oraz liczne place zabaw. Nie sposób narzekać tu na nudę. Po zapoznaniu się z atrakcjami oferowanymi przez stolicę warto wybrać się nieco dalej poza miasto, na przykład na północ. Kurpie zachwycają kolorowym folklorem oraz kuszą balsamicznym powietrzem borów sosnowych i nietuzinkowym krajobrazem piaszczystych wydm.

Atrakcje

Noclegi

 • Pałac w Radziejowicach

  Pałac w Radziejowicach0

  Pałac bez ducha czy choćby skromnej Białej Damy? Bez ukrytego skarbu czy mrocznej tajemnicy? Mamo, to po co tam jedziemy?!!! Spieszymy Wam z pomocą, jak bezpiecznie wybrnąć z tej dżungli niewygodnych dziecięcych pytań.

  2013-11-11 18:53

  miejscowość:Radziejowice

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Z niedzielną wizytą u Fryderyka czyli... Dom urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli

  Z niedzielną wizytą u Fryderyka czyli... Dom urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli0

  Niedzielne koncerty fortepianowe, słynni światowi pianiści i otoczenie urokliwego parku - oto dlaczego warto odwiedzić Żelazową Wolę, miejsce urodzin Fryderyka Chopina.

  2013-08-19 15:37

  miejscowość:Żelazowa Wola

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Baśka zaprasza na szlak czyli... misiowy szlak w Twierdzy Modlin

  Baśka zaprasza na szlak czyli... misiowy szlak w Twierdzy Modlin 0

  Jeśli biały miś kojarzy Wam się tylko z Krupówkami, a Wojtek jest jedynym znanym Wam niedźwiedziem-żołnierzem to znaczy, że nie byliście jeszcze w Twierdzy Modlin. Poznajcie Baśkę Murmańską i jej szlak! To nietuzinkowa atrakcja dla dzieci w okolicach Warszawy.

  2013-07-11 22:36

  miejscowość:Nowy Dwór Mazowiecki

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Słodkie atrakcje dla dzieci w Manufakturze Cukierków

  Słodkie atrakcje dla dzieci w Manufakturze Cukierków0

  „Cukierki, cukierki - szeleszczą im papierki; Cukierki, cukierki, cukierków pełen kram; Cukierki, cukierki - szeleszczą im papierki; Cukierki, cukierki, apetyt na nie mam!(…)”*

  2013-07-04 17:47

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Park Linowy Bielany Warszawa

  Park Linowy Bielany Warszawa0

  Składniki podstawowe: liny, lonże, uprzęże, kaski, karabinki, pomosty, mosty linowe zmieszać z wysokimi mocnymi drzewami. Do tego dodać: sportowe buty, długie spodnie i bluzki z długim rękawem (z przeznaczeniem na podarcie). Wiecie o czym piszemy?

  2013-06-17 11:54

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:

 • Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach

  Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach0

  Mamo, mamo, kup mi to czerwone autko!!! Ile razy, drogie Mamy, słyszałyście to pytanie okraszone rozgorączkowanym z emocji wzrokiem Waszego dziecka? Ulegacie takim prośbom? Po wizycie w Tym miejscu same będziecie miały ochotę na TAKIE auto!

  2013-06-17 10:56

  miejscowość:Otrębusy

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie

  Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie0

  Pamiętacie Doktora Dolittle’a i jego zwierzyniec – choćby gadającą papugę Polinezję, kaczkę Dab-Dab i prosiaczka Geb-Geb? Założę się, że każdy z Was (rodzice też) chciałby choć raz spotkać takie niezwykłe zwierzęta! I teraz możecie je spotkać – w Baśniowym Zoo, należącym do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego.

  2013-04-23 09:56

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Wioska Wikingów w Warszawie czyli... Warownia Jomsborg0

  Wojem najemnym służącym Bolesławowi Chrobremu chyba będzie dziś trudno zostać, ale warto spróbować poczuć się jak oni – Jomsborczycy - znani jako niezwykle dzielni wojownicy, ale zarazem wielcy zbóje, w szeregach których szukali schronienia wszelkiego rodzaju zabijacy, często ścigani prawem w rodzinnych stronach za wykroczenia… Możecie za to zajrzeć na warszawski Żoliborz, gdzie grupa pasjonatów stworzyła unikalne na skalę europejską miejsce. To Warownia JOMSBORG.

  2013-04-17 14:05

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:sezon wiosenno - letni

 • Bujamy w obłokach czyli... wizyta w Niebie Kopernika

  Bujamy w obłokach czyli... wizyta w Niebie Kopernika0

  Niebo w gębie; być w siódmym niebie; mieć niebo u stóp – te określenia pewnie znacie, a o Niebie Kopernika słyszeliście? To jedno z najnowocześniejszych planetariów w Europie. Odbywają się tu pokazy nieba, projekcje filmów 3D, wykłady i spotkania.

  2012-12-10 13:04

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Odkrywanie tajników produkcji papieru czyli... warsztaty w Muzeum Papiernictwa0

  Celuloza, makulatura, sito, masa papiernicza, filigran, znak wodny – brzmi tajemniczo? Pewnie tak, ale po wizycie w Muzeum Papiernictwa wszystko co z produkcją papieru związane, nie będzie dla Was tajemnicą.

  2012-12-07 15:22

  miejscowość:Konstancin-Jeziorna

  dostepność atrakcji:cały rok

wyświetlanie rekordów 11 - 20 z 37