dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo śląskie

zmień:
śląskie

Województwo śląskie z pozoru nie kojarzy się jako rejon atrakcyjny turystycznie dla dzieci i rodziców. Nic bardziej mylnego! Górny Śląsk obfituje w ciekawe zabytki techniki, często unikalne na skalę europejską. Zwiedzanie kopalni węgla oraz srebra i ołowiu to z pewnością nietuzinkowa atrakcja. Można podziwiać urządzenia wydobywcze, narzędzia dawnych gwarków i spotkać się oko w oko ze Skarbnikiem, dobrym duchem kopalni, który strzeże górników, a zagubionym pomaga odnaleźć drogę na powierzchnię. Województwo śląskie to również pasma górskie Beskidu Śląskiego, Małego i Żywieckiego świetnie przygotowane na odwiedziny turystów w każdym wieku. Łagodne beskidzkie zbocza latem przyciągają rzesze piechurów, a zimą narciarzy. To idealna kraina na rozpoczęcie przygody z turystyką górską.

Wycieczki

Noclegi

 • Wielka Racza zimą!

  Wielka Racza zimą!0

  Miłosz ma na swoim koncie sporo wejść, wędrował już po Bieszczadach, Karkonoszach i Beskidach, tyle że nigdy zimą. Dokładnie rok temu dokonał pierwszego podejścia na szczyt właśnie zimą!

  2018-01-29 10:24

  miejscowość:Rycerka Górna

  długość trasy:

 • Tata z dziećmi w Lasach Lublinieckich - wycieczka rowerowa

  Tata z dziećmi w Lasach Lublinieckich - wycieczka rowerowa0

  Wakacyjna przerwa w przedszkolu to nie jest ulubiony czas rodziców. Jeśli wakacje nie wypadną akurat w tym terminie to trzeba dzieciom zapewnić opiekę w dodatkowym terminie. Cierpiąc na deficyt wycieczek rowerowych w tym roku postanowiłem że spędzimy choć dwa dni na rowerze w zestawie, tata, 4,5 letnia Milena i 1,5 roczna Helena.

  2018-01-15 08:05

  miejscowość:Liswarta

  długość trasy:60 km

 • Trasa rowerowa Wymysłów Zbiornik Kozłowa Góra – Jezioro Chechło – Nakło

  Trasa rowerowa Wymysłów Zbiornik Kozłowa Góra – Jezioro Chechło – Nakło1

  Jest to trasa prosta, lekka i przyjemna (około 11 km), a przy tym bardzo malownicza. Idealnie nadaje się na rodzinny wypad rowerowy. Co ważne, trasa jest szeroka - doskonała do jazdy z przyczepką rowerową.  

  2017-06-27 01:13

  miejscowość:Wymysłów

  długość trasy:22 km w obie strony

  ocena:

 • Wycieczka na Szyndzielnię i Klimczok

  Wycieczka na Szyndzielnię i Klimczok0

  Beskid Śląski i okolice są idealnymi górami na rodzinny odpoczynek. Zarówno w sezonie letnim jak i zimowym są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki. Dzięki gęstej sieci pieszych i rowerowych szlaków, funkcjonującym wyciągom narciarskim, przygotowane trasy do narciarstwa biegowego, stosunkowo zróżnicowanych wysokościach względnych oraz rozbudowanej infrastrukturze turystycznej, wielu zabytkom i atrakcjom, aktywna rodzina będzie miała co robić podczas urlopu.

  2013-03-16 19:45

  miejscowość:Bielsko-Biała

  długość trasy:

 • Z zapałką w ręku poznajemy olsztyńskie legendy

  Z zapałką w ręku poznajemy olsztyńskie legendy0

  Proponujemy Wam wycieczkę po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w okolicach Częstochowy. Na trasie trzy niezwykłe miejsca: muzeum należące do Szlaku Zabytków Techniki, jeden z obiektów Szlaku Orlich Gniazd oraz wizyta u niezwykłego artysty.

  2013-02-11 12:41

  miejscowość:Częstochowa, Olsztyn k/Częstochowy

  długość trasy:15 kilometrów

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 5 z 5