dzisiaj jest wtorek, 07 grudnia 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo małopolskie

zmień:
małopolskie

Województwo małopolskie to obszar niezwykle atrakcyjny turystycznie. Do odwiedzenia Krakowa zachęcać nikogo nie trzeba. W grodzie Kraka historia w wersji dla dzieci w fascynujący sposób łączy się z legendą: wizyta w Smoczej Jamie w poszukiwaniu śladów Smoka Wawelskiego to obowiązkowy punkt programu. W okolicach dawnej stolicy Polski warto odwiedzić dawne kopalnie soli w Bochni i Wieliczce, które przygotowały liczne atrakcje z myślą o dzieciach. Jadąc dalej na południe polecamy Pieniny z tajemniczymi ruinami, malowniczymi wąwozami i wapiennymi skałami. W Tatrach zarówno dzieci jaki i dorośli zachwycą się dziką górską przyrodą i wspaniałymi widokami.

Atrakcje

Noclegi

 • Regionalne Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”

  Regionalne Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”0

  Jeśli chcecie poznać sekrety krakowskich skrzyń wyprawnych, zobaczyć jak wyglądały autentyczne odświętne stroje chłopów bronowickich, wziąć udział w konkursach i zabawach plastycznych zapraszamy do "Rydlówki", niezwykłego muzeum atrakcyjnego również dla dzieci. Uwaga - Muzeum nieczynne do odwołania.

  2013-06-04 13:33

  miejscowość:Kraków

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Pod halką sukiennic czyli... szlak turystyczny po podziemiach Rynku Głównego w Krakowie

  Pod halką sukiennic czyli... szlak turystyczny po podziemiach Rynku Głównego w Krakowie0

  Wizyta w Krakowie – z czym Wam się kojarzy? Niech zgadnę - Smok Wawelski na pierwszym miejscu, potem pewnie Sukiennice, Kościół Mariacki i karmienie gołębi na Rynku Głównym. Potem…. Stop! Zostańcie na Rynku, bo ma on pewną ukrytą tajemnicę. Ale gdzie? – zapytacie. Odpowiedź brzmi – w podziemiach! Schodząc tam, odbędziecie zaczarowaną podróż w czasie, aż do średniowiecza, gdy po rynku przechadzał się sam Mikołaj Kopernik.

  2013-02-26 12:23

  miejscowość:Kraków

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Ogród Zoologiczny w Krakowie0

  Myślicie, że Smok Wawelski i Lajkonik to najdziwniejsze stworzenia zamieszkujące Kraków? Mylicie się! W mieście tym mieszkają bowiem: kuskusy, mundżaki chińskie, tapiry i pazurzatki. I to wcale nie koniec dziwnie nazywających się zwierząt. Dodam, że mieszka tu również najsłynniejsza w Polsce słonica Citta, która bardzo dzielnie typowała zwycięzców w meczach na Euro2012.

  2013-02-25 13:16

  miejscowość:Kraków

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Tajemnica wirującego krateru czyli... Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema 0

  A teraz zagadka: gdzie można zobaczyć wirujący krater i wirujący cylinder? A jak wygląda gong tam-tam? Co łączy te dziwne przedmioty i do czego one służą? Tyle trudnych pytań! I skąd wziąć na nie odpowiedzi?! Wszystkich małych i dużych ciekawskich zapraszamy do miejsca, gdzie przyroda przeplata się z wiedzą, a teoria idzie w parze z praktyką. Zapraszamy do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema.

  2012-12-02 21:05

  miejscowość:Kraków

  dostepność atrakcji:kwiecień - październik

 • Z Charlsem Lindbergh'iem w przestworza czyli... Muzeum Lotnictwa Polskiego0

  Dawno temu, kiedy nikt nie słyszał o komputerach, telefonach komórkowych czy o lotach transatlantyckich, żył w Ameryce pewien młody chłopak. Jego pasją były samoloty. Nawet pracował jako podniebny listonosz, przewożąc korespondencję na duże odległości. Nazywał się Charles Lindbergh.

  2012-11-30 22:39

  miejscowość:Kraków

  dostepność atrakcji:cały rok

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 5 z 5