dzisiaj jest środa, 24 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo małopolskie

zmień:
małopolskie

Województwo małopolskie to obszar niezwykle atrakcyjny turystycznie. Do odwiedzenia Krakowa zachęcać nikogo nie trzeba. W grodzie Kraka historia w wersji dla dzieci w fascynujący sposób łączy się z legendą: wizyta w Smoczej Jamie w poszukiwaniu śladów Smoka Wawelskiego to obowiązkowy punkt programu. W okolicach dawnej stolicy Polski warto odwiedzić dawne kopalnie soli w Bochni i Wieliczce, które przygotowały liczne atrakcje z myślą o dzieciach. Jadąc dalej na południe polecamy Pieniny z tajemniczymi ruinami, malowniczymi wąwozami i wapiennymi skałami. W Tatrach zarówno dzieci jaki i dorośli zachwycą się dziką górską przyrodą i wspaniałymi widokami.

Atrakcje

Noclegi

 • Stacja Muzeum Czernichów Główny

  Stacja Muzeum Czernichów Główny0

  Stacja Muzeum Czernichów Główny została stworzona przez pasjonata kolei. Zgromadzono tu zabytkowy tabor kolejowy: lokomotywy spalinowe, wagony oraz infrastrukturę kolejową: semafory kształtowe, wielkie koła od parowozów, tarcze ostrzegawcze i manewrowe, żuraw do nawadniania parowozów. Całość zaaranżowano w pięknym ogrodzie z ogromną dbałością o szczegóły i stylistykę.

  2021-03-21 16:52

  miejscowość:Czernichów

  dostepność atrakcji:od maja do października tylko w weekendy a w tygodniu dla grup zorganizowanych

 • Lokalna Kolej Drezynowa w Regulicach

  Lokalna Kolej Drezynowa w Regulicach0

  Lokalna Kolej Drezynowa w Regulicach to jedyna w Małopolsce atrakcja turystyczna, polegająca na przejażdżkach drezynami rowerowymi po nieczynnej historycznej 120-letniej linii kolejowej nr 103.

  2018-08-03 12:59

  miejscowość:Regulice

  dostepność atrakcji:

 • Rafting i kajakarstwo górskie w okolicach Zakopanego

  Rafting i kajakarstwo górskie w okolicach Zakopanego0

  Niewiele osób wie, że na wiosnę podczas topnienia śniegu w Tatrach istniej możliwość spływu jedyną górską rzeką o charakterze alpejskim. To właśnie rzeka Białka, mająca swoje źródła w Tatrach Wysokich na początku pływnie wzdłuż granicy polsko-słowackiej aby na końcu wpaść do Dunajca ściąga miłośników sportów "white water".

  2016-11-15 13:55

  miejscowość:Zakopane

  dostepność atrakcji:od końca kwietnia do początku czerwca

 • Rafting i spływy kajakowe Przełomem Dunajca

  Rafting i spływy kajakowe Przełomem Dunajca0

  Wybierając się w Pieniny koniecznie powinieneś przepłynąć się najpiękniejszą górską rzeką małopolski, rzeką Dunajec. Dla osób lubiących aktywnie wypoczywać proponujemy Rafting lub Spływ Kajakowy trasą Przełomu Dunajca. Łagodny charakter Dunajca pozwala na uczestnictwo w spływie nawet dzieci w wieku kilku lat.

  2016-10-10 00:47

  miejscowość:Szczawnica Zdrój

  dostepność atrakcji:

 • Wodospad Zaskalnik - ochłoda w upalny dzień w Pieninach

  Wodospad Zaskalnik - ochłoda w upalny dzień w Pieninach0

  Dla ochłody w gorące dni nie ma nic lepszego niż wizyta nad Wodospadem Zaskalnik (od ul. Szalaya skręcamy w św. Krzyża i kierujemy się w górę szlakiem niebieskim - możliwy dojazd samochodem, rowerem lub pieszo).

  2016-01-30 00:26

  miejscowość:Szczawnica Zdrój

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Park św. Mikołaja w Krainie Bajek w Zatorze

  Park św. Mikołaja w Krainie Bajek w Zatorze0

  W sezonie zimowym, kiedy Dinozatorland - Park Ruchomych Dinozaurów jest zamknięty, swoje podwoje otwiera Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek. Ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się takimi atrakcjami jak parada bajkowych postaci czy gigantyczna choinka ledowa o wysokości 10 metrów. Zapraszamy już od 28 listopada 2015 r.

  2015-11-12 09:56

  miejscowość:Zator

  dostepność atrakcji:w sezonie zimowym

 • Poczuj na własnej skórze oddech prawdziwego dinozaura!

  Poczuj na własnej skórze oddech prawdziwego dinozaura!0

  Jeśli jesteś na tyle odważny i nie boisz się wyzwań, stań oko w oko z największym drapieżnikiem wszech czasów! ZATORLAND to Park Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń, czyli kompleks parków dostępnych w jednym miejscu.

  2015-02-16 16:30

  miejscowość:Zator

  dostepność atrakcji:kwiecień - październik

 • Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim w Pieninach

  Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim w Pieninach0

  Dla tych, którym góry się znudzą, ale nie tylko proponujemy rejsy po Jeziorze Czorsztyńskim. Jest to ciekawa atrakcja dla dzieci i fajny przerywnik podczas wakacji obfitujących w górskie i rowerowe wycieczki.

  2014-04-02 13:16

  miejscowość:Niedzica

  dostepność atrakcji:od 1 maja do 15 października

 • Dzieciaki lubią przygody czyli... spływ Popradem

  Dzieciaki lubią przygody czyli... spływ Popradem0

  W poszukiwaniu niezwykłych chwil podczas wypoczynku w Krynicy-Zdrój i okolicach czyli: Muszynie, Żegiestowie, Piwnicznej, Rytrze polecamy skorzystanie z oferty spływów pobliską rzeką Poprad.

  2014-03-24 21:47

  miejscowość:Krynica Zdrój

  dostepność atrakcji:

 • Weekend w Średniowieczu czyli... Warownia w Inwałd Parku

  Weekend w Średniowieczu czyli... Warownia w Inwałd Parku0

  Nie trzeba mieć wehikułu czasu, żeby zajrzeć do warsztatu średniowiecznego tkacza lub kowala. Droga do historycznych miejsc zaczyna się w Inwałd Parku, niezwykłej atrakcji dla dzieci w Małopolsce. Zapnijcie pasy, bo czeka Was niezwykła podróż.

  2013-07-11 10:16

  miejscowość:Inwałd

  dostepność atrakcji:cały rok

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 30