dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo świętokrzyskie

zmień:
świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie to niezwykła i tajemnicza kraina. Któż bowiem nie słyszał o czarownicach świętokrzyskich, odbywających Sabaty na Łysej Górze? Warto z dziećmi zdobyć Święty Krzyż i obejrzeć gołoborza, odwiedzić Chęciny zwiedzając ruiny zamku i jaskinię „Raj” oraz udać się z wizytą do królestwa Koziołka Matołka w Muzeum Bajki w Pacanowie.

Atrakcje

Noclegi

 • Muzeum Motoryzacji ARS OLD CAR w Wolicy

  Muzeum Motoryzacji ARS OLD CAR w Wolicy0

  Zapraszamy do  Muzeum Motoryzacji ARS OLD CAR, które mieści się w Wolicy, gm. Chęciny w woj. Świętokrzyskim. . Pobyt w ARS OLD CAR to atrakcja nie tylko fanów motoryzacji. Naszymi gośćmi są osoby w różnym wieku - dzieci, młodzież i dorośli, którzy pamiętają czasy PRL oraz młodsi.

  2023-05-28 20:04

  miejscowość:Wolica

  dostepność atrakcji:

 • Centrum Naukowe Leonardo Da Vinci w Chęcinach

  Centrum Naukowe Leonardo Da Vinci w Chęcinach0

  Odwiedzając niewielkie Chęciny k. Kielc w województwie świętokrzyskim mamy okazję zobaczyć trzy wyjątkowe atrakcje. Majestatyczny zamek pamiętający czasy Władysława Łokietka i mieszczący się w pobliskim PodzamczuDwór Starostów Chęcińskich oraz centrum nauki. To symboliczne połączenie tradycji z nowoczesnością. Za jednym razem otrzymujemy możliwość poznania historii i najnowszych technologii. Niewątpliwa zaletą jest świetna lokalizacja, wszystkie atrakcje znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu S7.  

  2021-02-04 00:03

  miejscowość:Chęciny

  dostepność atrakcji:

 • Park Bolmin - moc atrakcji niedaleko Kielc

  Park Bolmin - moc atrakcji niedaleko Kielc0

  Park Bolmin to prężnie rozwijający się ośrodek na terenie zalewu w Bolmine, znajdującego się niedaleko Kielc.

  2019-03-29 09:24

  miejscowość:Bolmin

  dostepność atrakcji:

 • Energetyczne Centrum Nauki

  Energetyczne Centrum Nauki0

  Często słyszeliście od dzieci pytanie skąd bierze się prąd? I po co on jest? Jeśli chcecie udzielić na nie ciekawej odpowiedzi to wybierzcie się do Energetycznego Centrum Nauki! Słyszeliście o takiej placówce? ECN to tętniąca życiem baśniowa fabryka energii w Kielcach!

  2018-01-15 10:06

  miejscowość:Kielce

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Słowiańskie Bajduły - magiczny spacer z pochodniami!

  Słowiańskie Bajduły - magiczny spacer z pochodniami!0

  Jedyna taka atrakcja dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych czyli powrót do korzeni słowiańskich poprzez uczestnictwo w starosłowiańskich obrzędach.

  2017-12-11 11:24

  miejscowość:Masłów

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Rezerwat "Skałki Piekło pod Niekłaniem"

  Rezerwat "Skałki Piekło pod Niekłaniem"0

  Byliście kiedyś w Piekle? My mieliśmy okazję wybrać się w 2 rodzinki do Rezerwatu "Skałki Piekło pod Niekłaniem" w woj. świętokrzyskim i wcale nie okazało się piekłem a wręcz przeciwnie - dla naszych dzieciaków to był raj!

  2017-05-16 23:40

  miejscowość:Niekłań Wielki

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Akwaria Oceanika, Park Miniatur Świętokrzysko ... czyli Kompleks Świętokrzyska Polana

  Akwaria Oceanika, Park Miniatur Świętokrzysko ... czyli Kompleks Świętokrzyska Polana0

  Kompleks Świętokrzyska Polana położny jest na pięknej polanie w głębi lasu, na terenie parku krajobrazowego w Chrustach (gm. Zagnańsk) koło Kielc. Bogata oferta noclegowa i gastronomiczna oraz różnorodność atrakcji sprawiają, że jest to idealne miejsce do zabawy, wypoczynku, turnusów zdrowotnych, obozów, kolonii, zimowisk, imprez firmowych i rodzinnych. Można przyjechać tu także na jednodniowe wycieczki edukacyjne, połączone z ciekawymi warsztatami oraz wycieczki rekreacyjne. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

  2017-01-09 00:35

  miejscowość:Chrusty

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Telegraf - stok narciarski i minigolf

  Telegraf - stok narciarski i minigolf0

  Na górze Telegraf zimą funkcjonuje stok narciarski o długości 500 m z wyciągiem krzesełkowym a poza sezonem zimowym na dzieci czeka minigolf i plac zabaw.

  2016-12-11 01:46

  miejscowość:Kielce

  dostepność atrakcji:stok narciarski - w sezonie zimowym mini golf i plac zabaw - w sezonie letnim

 • Poznaj tajemnice minerałów w Muzeum Minerałów i Skamieniałości

  Poznaj tajemnice minerałów w Muzeum Minerałów i Skamieniałości0

  Skąd biorą się i jak powstają kryształy? Co sprawia, że mienią się tysiącami barw? Które minerały wykorzystujemy w kosmetyce, elektronice, czy np.proszkach do prania? Czy regionalny krzemień pasiasty to kamień polny, czy szlachetny? Jak szlifuje się oczka jubilerskie? Na te pytania Wy i Wasze dzieci znajdą odpowiedź w Galerii "Tajemnice Klejnotów", znajdującej się w centrum Gór Świętokrzyskich w miejscowości Święta Katarzyna.

  2016-08-22 09:10

  miejscowość:Święta Katarzyna

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Muzeum im. Orła Białego czyli... militarna kolekcja dla dużych i małych

  Muzeum im. Orła Białego czyli... militarna kolekcja dla dużych i małych0

  Muzeum im. ”Orła Białego” jest jedną z najważniejszych placówek kulturalnych w woj. świętokrzyskim. Dzięki jednej z największych kolekcji militariów pod gołym niebem w Polsce, zgromadzonej na obszarze ponad 1,5 ha, można oglądać wyjątkowe eksponaty, które z pewnością zainteresują nie tylko miłośników historii wojskowości. Do dzisiaj mam w pamięci wizytę w Muzeum, jaką odbyłem w czasach dzieciństwa z bratem i dziadkiem :)

  2016-08-10 16:11

  miejscowość:Skarżysko-Kamienna

  dostepność atrakcji:7 dni w tygodniu

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 29