dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo świętokrzyskie

zmień:
świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie to niezwykła i tajemnicza kraina. Któż bowiem nie słyszał o czarownicach świętokrzyskich, odbywających Sabaty na Łysej Górze? Warto z dziećmi zdobyć Święty Krzyż i obejrzeć gołoborza, odwiedzić Chęciny zwiedzając ruiny zamku i jaskinię „Raj” oraz udać się z wizytą do królestwa Koziołka Matołka w Muzeum Bajki w Pacanowie.

Atrakcje

Noclegi

 • Energetyczne Centrum Nauki

  Energetyczne Centrum Nauki0

  Często słyszeliście od dzieci pytanie skąd bierze się prąd? I po co on jest? Jeśli chcecie udzielić na nie ciekawej odpowiedzi to wybierzcie się do Energetycznego Centrum Nauki! Słyszeliście o takiej placówce? ECN to tętniąca życiem baśniowa fabryka energii w Kielcach!

  2018-01-15 10:06

  miejscowość:Kielce

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Telegraf - stok narciarski i minigolf

  Telegraf - stok narciarski i minigolf0

  Na górze Telegraf zimą funkcjonuje stok narciarski o długości 500 m z wyciągiem krzesełkowym a poza sezonem zimowym na dzieci czeka minigolf i plac zabaw.

  2016-12-11 01:46

  miejscowość:Kielce

  dostepność atrakcji:stok narciarski - w sezonie zimowym mini golf i plac zabaw - w sezonie letnim

 • Podróż do wnętrza Ziemi w Centrum Geoedukacji

  Podróż do wnętrza Ziemi w Centrum Geoedukacji0

  Świętokrzyskie to geologiczny raj! Nic więc dziwnego, że to właśnie tutaj, w Kielcach powstało Centrum Geoedukacji. Miejsce ciekawe dla wszystkich – dużych i małych. Zwiedzanie uatrakcyjniają multimedialne ekspozycje.

  2014-03-24 08:32

  miejscowość:Kielce

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Jaskinie w centrum miasta czyli... Podziemna trasa turystyczna na Kadzielni

  Jaskinie w centrum miasta czyli... Podziemna trasa turystyczna na Kadzielni0

  Poszukiwaczom turystycznych przygód polecamy podziemną trasę turystyczną w kieleckim rezerwacie Kadzielnia, która przeprowadzi śmiałków przez trzy jaskinie: Odkrywców, Prochownię i Szczelinę.

  2013-03-20 21:27

  miejscowość:Kielce

  dostepność atrakcji:Rezerwacja od poniedziałku do piątku tel. 695213381 OD 9:00-17:00

 • Z Babą Jagą za pan brat czyli... Muzeum Zabawek i Zabawy

  Z Babą Jagą za pan brat czyli... Muzeum Zabawek i Zabawy0

  W Krakowie w południe rozlega się z wieży Kościoła Mariackiego hejnał, w Poznaniu na ścianie Ratusza wraz z wybiciem godziny dwunastej trykają się różkami tamtejsze koziołki, a co się dzieje o tej porze w Kielcach w Muzeum Zabawek i Zabawy? A tu punktualnie o dwunastej z wieży wylatuje na miotle świętokrzyska Baba Jaga. Chcecie zobaczyć?

  2012-12-20 22:50

  miejscowość:Kielce

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Rezerwat „Kadzielnia”

  Rezerwat „Kadzielnia”0

  Kielce – miasto jakich wiele, a jednak inne. Bo ile miast w Polsce może pochwalić się posiadaniem ścisłego rezerwatu przyrody nieożywionej, w dodatku w samym swym centrum? A Kielce mogą, bo mają rezerwat „Kadzielnia”.

  2012-10-22 14:43

  miejscowość:Kielce

  dostepność atrakcji:cały rok

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 6 z 6