dzisiaj jest środa, 24 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wakacje z dzieckiem czyli jak sprawić, by nigdy nie dopadła was nuda?

2018-07-17 23:18

Chyba każdy rodzic zdaje sobie sprawę z faktu, iż wakacyjny wyjazd z dzieckiem wymaga odpowiedniego przygotowania. Niemniej jednak nie mamy tutaj na myśli wyłącznie spakowania ubranek, kosmetyków czy innych, niezbędnych maluchowi przedmiotów, a artykuły, które umilą podróż i sprawią, że dziecko – nawet pomimo małej ilości atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych – nie będzie się nudziło w trakcie wspólnych wakacji.

Umilamy podróż

Wakacyjny wyjazd niemalże zawsze związany jest z koniecznością odbycia stosunkowo długiej podróż. Z kolei takowa bywa zarówno męcząca, jak i… nuda. Wiedzą o tym zwłaszcza dzieci, dla których spędzenie kilku godzin w jednym pomieszczeniu może wydawać się wiecznością. Aby nieco umilić czas letnich wojaży, warto wyposażyć się w tablet stworzony z myślą o potrzebach maluchów. Co istotne to fakt, iż zabawki interaktywne rozwiną umiejętności malucha np. ucząc literek czy też cyferek. Dzięki temu czas spędzony w aucie nie będzie ani stracony, ani tym bardziej nudny.

Warto dodać, iż obecnie w ofercie producentów zabawek znajdziemy wiele artykułów, których zadaniem jest rozwijanie kreatywności najmłodszych. Co istotne to fakt, iż występują one w wersjach podróżnych. Przykładowym produktem tego rodzaju jest chociażby zestaw Bunchems - kolorowe rzepy, dziecięca kierownica Smily Play czy też muzyczne pianinko Mappy.

Wodne szaleństwo

Jeśli miejsce, w jakim macie zamiar spędzić wakacje będzie posiadało basen lub też zbiornik wodny, z którego mogą korzystać dzieci, wówczas swego rodzaju koniecznością jest zakup wodnych zabawek. Jakich konkretnie? Najlepiej takich, które nie tylko uatrakcyjnią pobyt w wodzie, ale dodatkowo zapewnią maluchowi bezpieczeństwo. W przypadku młodszych dzieci świetną propozycją może okazać się Banzai zderzany - odbijany czyli rodzaj dmuchanej kostki z otworami na rączki, nóżki i główkę dziecka. W przypadku starszych dzieci, które opanowały już umiejętność pływania, godną polecenia zabawką jest nadmuchiwany skuter czy też łódź. Aby dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo dziecka warto założyć maluchowi popularne, dmuchane rękawki.

Lato to czas wypoczynku, wyjazdów oraz... promocji. Zanim więc zdecydujesz się na zakup w danym sklepie, sprawdź także oferty innych marek. Może się bowiem okazać, iż zabawki w promocji będą dostępne nawet z 40% rabatem. Wszak w sezonie letnim okazje zakupowe czają się dosłownie na każdym kroku.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.