dzisiaj jest środa, 24 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wakacje z dziećmi w Kołobrzegu - poznaj sposoby na nudę!

2023-10-09 22:06

Które dziecko nie marzyło, żeby umieć czarować? To możliwe w Ukrytej Krainie! Po Krainie poruszamy się z magiczną różdżką, którą możemy rzucać zaklęcia i zaczarować różnie postacie, zmienić kolor chmur i poznać bliżej bohaterów muzea. W tym miejscu można spełnić marzenie o ożywianiu roślin i rozmowach ze zwierzętami. Co powiecie na herbatę u Pani Myszy?

ukrytakraina-pl.jpg

Źródło: www.ukrytakraina.pl

Żołnierzem być! Koniecznie odwiedźcie Bastion Panzer, gdzie przejedziecie się czołgiem, działem albo amfibią gąsienicową, będziecie strzelać z broni pneumatycznej, a na koniec zjecie pyszną grochówkę wojskową. Czy to nie brzmi jak prawdziwa przygoda?

czolg.jpg

Odrobina historii o lokalnej miejscowości. Muzeum Patria Colbergiensis to małe muzeum w kołobrzeskim ratuszu prowadzone przez prawdziwych pasjonatów. W muzeum jest 5 sal, w każdej posłuchacie innej opowieści i poznacie historię Kołobrzegu w najciekawszym wydaniu!

ratusz.jpg

Odwiedziny w Mieście Myszy to nie lada atrakcja dla miłośników małych zwierzątek. Te małe stworzonka mają tutaj stworzony własny mini-świat i biegają po bajkowo urządzonych klatkach. Na wystawie nie spędzi się dużo czasu ze względu na jej rozmiar, jednak jest to naprawdę ciekawa i rzadko spotykana inicjatywa.

Źródło: www.miastomyszy.pl

A teraz coś dla rozładowania energii! Wizyta w parku linowym o trzech stopniach trudności. Można tutaj poszaleć na drabinkach, liniach, siatkach i innych urozmaiceniach terenu. A co najważniejsze - to wszystko wśród zieleni!park-linowy.jpgMarzenia o byciu kowbojem? Do spełnienia! Park rozrywki w Zieleniewie w stylu westernowym przenosi w świat dzikiego zachodu - można tu pojeździć na koniu, zwiedzić wioskę indiańską, wziąć udział w napadzie na bank albo obejrzeć pokaz rodeo. Ihaa!

dzikizachod-com-pl.jpg

Źródło: www.dzikizachod.com.pl

Oprócz kąpieli w morzu, polecamy kąpiele w Aquaparku! Dzieciaki mogą wyszaleć się tutaj na zjeżdżalniach, pływając w basenie, a jeśli nie potrafią pływać - mogą skorzystać z lekcji pływania. Dla rodziców to możliwość relaksu bez stresu o swoje pociechy.

aquapark.jpg

Już znasz najciekawsze atrakcje, które uchronią Twoje wakacje z dziećmi od nudy. Teraz - czas zaplanować wyjazd i przeżyć niezapomnianą rodzinną przygodę! Sprawdź najciekawsze propozycje noclegów na www.noclegowo.pl/noclegi/kolobrzeg/ albo sprawdź jeszcze więcej atrakcji w Kołobrzegu: www.noclegowo.pl/atrakcje/kolobrzeg/

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.