dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo dolnośląskie

zmień:
dolnośląskie

We Wrocławiu, stolicy województwa dolnośląskiego, warto pokazać dzieciom wspaniałe zabytki na Starym Mieście, poszukać zabawnych krasnali oczekujących na turystów w najbardziej zaskakujących miejscach oraz odwiedzić jeden z największych i najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych. Większość wartościowych zabytków Dolnego Śląska w miniaturze można obejrzeć w Kowarach w tamtejszym Parku Miniatur. Warto choć przez godzinę poczuć się jak Alicja w Krainie Czarów. Województwo dolnośląskie to również liczne trasy podziemne – kopalnia uranu, kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia czy też Kompleks Sztolni Podziemnych Włodarz. Nietuzinkowe wrażenia gwarantowane!

Wycieczki

Noclegi

 • Wycieczka górska z dziećmi na Orlicę

  Wycieczka górska z dziećmi na Orlicę0

  Krótkie wejście w ramach zdobywania Korony Gór Polski i zimowego wyjazdu w woj. dolnośląskie. Wybraliśmy się w 3 rodziny, z dziećmi w wieku 1,5 6,5 roku. Wzięliśmy z sobą nosidełka a dla starszaków sanki aby czasami wspomóc (lepiej jednak nie brać takiego wsparcia gdyż nóżki zaczynają boleć szybko).

  2018-01-29 18:45

  miejscowość:Zieleniec

  długość trasy:4,2 km

 • Wycieczka górska z dziećmi na Wielką Sowę

  Wycieczka górska z dziećmi na Wielką Sowę0

  Wyjście na Wielką Sowę w Parku Krajobrazoym Gór Sowich można zrealizować o dowolnej porze roku, my zrealizowaliśmy je zimą 2017 r. Na jej szczyt prowadzi znaczna liczba szlaków turystycznych, co umożliwia zorganizowanie zarówno bardzo szybkiego wypadu jak i naprawdę długiej wycieczki.

  2018-01-24 15:02

  miejscowość:Rzeczka

  długość trasy:

 • Wycieczka z dziećmi na Ślężę

  Wycieczka z dziećmi na Ślężę0

  Ślęża to góra w sam raz na wycieczkę z dziećmi - w wózku (na większych kołach), nosidle lub z Małym samodzielnym piechurem. Trasa do zrobienia o każdej porze roku - robiliśmy w warunkach jesienno-wiosennych oraz mocno zimowych (mimo, że w odstępie 3 dniowym).

  2017-01-13 23:15

  miejscowość:Tąpadła

  długość trasy:

 • Wycieczka do karkonoskich schronisk

  Wycieczka do karkonoskich schronisk0

  Karkonosze oferują wiele ciekawych szlaków dla miłośników gór. Dzięki licznym połączeniom szlaków można ułożyć ciekawe i niekoniecznie bardzo długie trasy.

  2014-08-19 23:10

  miejscowość:Karpacz

  długość trasy:

 • Wycieczka do kolorowych jeziorek w Rudawskim Parku Krajobrazowym

  Wycieczka do kolorowych jeziorek w Rudawskim Parku Krajobrazowym1

  Kolorowe jeziorka odwiedziliśmy podczas pobytu w Kotlinie Jeleniogórskiej. Naszą bazą noclegową był Hotel Concordia. Atrakcja zlokalizowana jestw Rudawach Janowickich, górach popularnych przede wszystkim wśród wspinaczy. Aby do nich dotrzeć należy dojechać do miejscowości Wieściszowice na północnym zboczu Wielkiej Kopy.

  2014-08-06 15:19

  miejscowość:Wieściszowice

  długość trasy:

 • Bańki mydlane na Sokoliku

  Bańki mydlane na Sokoliku0

  Z Mysłakowic, w których się zatrzymaliśmy wybieramy się na wycieczkę po Rudawskim Parku Krajobrazowym. Jednak pierwszym punktem jest Łomnica – jedziemy odwiedzić pałac wraz z przynależnymi do niego budynkami i terenami. Na jego terenie znajdują się m.in. stajnie z końmi – frajda dla naszego dziecka oraz spory park. Świetne miejsce na spacer. Będziemy razem drugi raz – pierwszym razem, gdy Amelka była jeszcze w brzuszku.

  2014-01-09 22:30

  miejscowość:Karpniki

  długość trasy:

 • Wodna przygoda pod Wodospadem Podgórnej

  Wodna przygoda pod Wodospadem Podgórnej0

  Do wodospadu Podgórnej warto wybrać się na rodzinną wycieczkę zarówno latem jak i zimą.  Jest to trzeci co do wielkości wodospad po polskiej stronie Karkonoszy. Ma 10 m wysokości. Latem można spotkać tu śmiałków kąpiących się w basenie eworsyjnym – utworzonym przez wodospad.

  2014-01-04 19:43

  miejscowość:Przesieka

  długość trasy:

 • Zdobywamy zamek Chojnik

  Zdobywamy zamek Chojnik 0

  W XIII w. piastowscy książęta wznieśli drewniany zameczek myśliwski, który szybko przeistoczył się w kamienną twierdzę. Postanowiliśmy zdobyć tę nigdy niezdobytą twierdzę!

  2014-01-02 23:41

  miejscowość:Zachełmie

  długość trasy:

 • Podziwiamy karkonoskie wodospady, wjeżdżamy na Halę Szrenicką

  Podziwiamy karkonoskie wodospady, wjeżdżamy na Halę Szrenicką0

  Karkonosze są idealnym miejscem na wyjazd rodzinny. Bogactwo zabytków w rejonie, piękne góry i niesamowite formy skalne powodują, że nie można się tam nudzić. Obojętnie o jakiej porze roku. Zapraszamy na wycieczkę do karkonoskich wodospadów – Szklarki i Wilczki, z wyjazdem kolejką krzesełkową na Szrenicę.

  2013-02-16 18:39

  miejscowość:Szklarska Poręba

  długość trasy:

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 9 z 9