dzisiaj jest poniedziałek, 27 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Dom ślepczyków i żółwiaków czyli... Akwarium Gdyńskie

Właśnie w Akwarium Gdyńskim w olbrzymich akwariach mieszkają te cudacznie nazywające się stworzenia. Oprócz nich spotkać tam można ogromną ośmiornicę Karolinę, małego rekinka, płaszczkę, prawdziwą rozgwiazdę, błyszczące srebrzyste seleny, malutkie węgorze ogrodowe i oczywiście piękną rafę koralową.

W Sali Bałtyckiej zobaczycie ogromną mapę plastyczną Bałtyku, a nawet okazy największych ryb złowionych w naszym morzu. Z kolei w Sali Mokrej czekają na odważnych płastuga i jesiotr – dają się głaskać! Trzeba bacznie się przyglądać, by w kolorowo mieniącym się gąszczu fauny morskiej nie przegapić małej błazenki (szerzej znanej jako Nemo), koników morskich i piranii czerwonych.

Dla kino maniaków jest dobra wiadomość – w Akwarium, w okresie wakacyjnym, można zobaczyć kilka filmów. Projekcje filmów odbywają się wówczas co godzinę od 10 do 18, w Sali Kinowej na parterze Akwarium. Wstęp w cenie biletu do akwarium.

Uwaga! W trosce o najmłodszych Akwarium udostępnia wózki rozmieszczone na każdym piętrze; dzięki nim maluchy spokojnie zwiedzą całość ekspozycji. Na parterze w damskiej toalecie przy sali Amazonia dostępny jest komfortowy przewijak dla dzieci. Kafeteria mieszcząca się na Tarasie Południowym dysponuje wygodnymi fotelikami do karmienia małych dzieci. Budynek Akwarium przystosowany jest również dla osób z niepełnosprawnością.

Komentarze

Gość - kinga bujak 2015-07-04 21:24

Fajne :D

Gość - mama z dzieckiem 2016-07-19 21:48 przyznana ocena:

A ja uwazam, że bez szału... kilka akwarium z rybkami ani to jakieś fajnie zrobione że faktycznie morskie klimaty... mozna lepiej zuzytkowac czas.. winda to plus ale jest tylko do 2 pietra wiec wozki z dziecmi schodek po schodku chop do gory, natomiast osoba niepełnosprawna nie dojdzie do 3 pietra bo podnosnik nie dziala...

Gość - Krzysztof 2016-08-17 21:52 przyznana ocena:

Bardzo fajne miejsce, podobało się nam. Dużo różnych gatunków, kolory ryb działają na dzieci, aczkolwiek czasami wprawiają w zakłopotanie i lekką obawę ;)

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.