dzisiaj jest sobota, 18 września 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Hotel nad jeziorem idealnym kierunkiem na urlop

2021-09-11 00:08

Czy to krótki wyjazd na weekend za miasto czy wakacje z całą rodziną, dobrym pomysłem może być odwiedzenie pięknego hotelu w centralnej części kraju, położonego nad jeziorem. Dlaczego bliżej wody to dobry kierunek urlopowy?

Rekreacja nad wodą

Pierwszym, dosyć oczywistym powodem, dla którego warto skierować nasze zainteresowanie ku jeziorom w Polsce jest możliwość rekreacji nad wodą. Mało jest takich, którzy nie lubią spędzać czasu blisko wody w ten czy inny sposób. Jeziora są uwielbiane i oblegane w czasie lata przez wszystkich – młodych, rodzin z dziećmi czy seniorów. Urlop nad jeziorem to zatem doskonała okazja do spędzania wspólnie czasu na plaży czy w łódce. Wiele kurortów czy hoteli położnych blisko wody oferuje swoim gościom całą selekcję różnego sprzętu wodnego, od kajaków po żaglówki włącznie, by każdy odnalazł coś dla siebie. Nad wodą nie można się nudzić. Możemy jednocześnie spędzać aktywnie czas pływając i uprawiając sporty wodne, a także odpoczywając na hotelowej plaży.

Mniej popularne, niż morze i góry

To, że polskie góry i Bałtyk są rokrocznie oblegane przez turystów wie każdy. I choć to piękne miejsca, które zasłużyły na swoją sławę i popularność, nie każdy lubi tłumy. Czasem chcemy uciec poza miasto i zregenerować swoje siły z dala od tłoku. W takim wypadku wybór malownicze położonego nad jeziorem hotelu będzie idealny! Możemy cieszyć się ciszą, spokojem i pięknem, wciąż mając pod dostatkiem atrakcji na cały urlop dla wszystkich członków rodziny!

Źródło: Hotel Olandia

Dlaczego hotel?

Dobry hotel to prawdziwa gwarancja wypoczynku. Nie musimy martwić się sprzątaniem, przygotowywaniem posiłków i innymi obowiązkami dnia codziennego. Zamiast tego do wyboru mamy wiele świetnych zabiegów regeneracyjnych w hotelowym SPA. To właśnie w te deszczowe dni urlopu możemy zanurzyć się w przyjemnościach ciała, poddając się masażom oraz innym zabiegom upiększającym czy relaksującym. Dlatego też hotel często wygrywa z innymi propozycjami oferowanymi przez rynek – jeśli szukamy maksimum relaksu i wygody warto udać się na wakacje do pięknego hotelu, na przykład do Hotelu Olandia położnego w Krainie 100 Jezior.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.