dzisiaj jest poniedziałek, 04 lipca 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Gdzie pojechać na weekend z dzieckiem? Rodzinna niedziela na promie!

2018-07-17 23:17

Idealny sposób na nudę

Rejs promem, który idealnie łączy atrakcje dla dzieci i rodziców jest świetnym pomysłem na krótki weekendowy wypad. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na długi urlop w pracy, a chcesz aktywnie spędzić czas z dziećmi, to takie rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie! Rejsy odbywają się w poszczególne niedziele miesiąca (20.05, 27.05, 03.06, 26.08) na trasie Gdynia-Karlskrona-Gdynia i trwają około doby. Wystarczy odpowiednio wcześnie dokonać rezerwacji biletów promowych, by  mieć pewność, że dla Ciebie i dla Twojej pociechy nie zabraknie miejsca. Dodatkowo, rezerwacja online gwarantuje zniżkę, a więc jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale także tańsze. Na pokładzie statku czekają na najmłodszych różnorodne gry i zabawy, które będą prowadzone przez wesołych animatorów, dla których praca z dziećmi jest prawdziwą pasją. Zajęcia są na tyle różnorodne, że będą świetną rozrywką dla dzieci w wielu od 4 do 12 lat. Są to m.in. zabawy wymagające współpracy z grupą, dzięki czemu maluchy świetnie się zintegrują, jak i warsztaty plastyczne, które pozwolą im sprawdzić swoje umiejętności manualne.

  • Karaibskie opowieści – podczas tych zajęć dzieciaki samodzielnie wykonują rekwizyty, które później wykorzystają do gry w improwizowanym spektaklu. Każdy maluch otrzyma swoją rolę i na kilka chwil zamieni się w aktora.
  • Piracka Fiesta –  konkurencje w zabawach ruchowych to coś, co dzieci uwielbiają. Tych z pewnością tutaj nie zabraknie!.
  • Ekostatki –  są to warsztaty plastyczne, podczas których dzieci będą miały okazję sprawdzić swoje umiejętności plastyczne i wykonać statki z materiałów eko.
  • Disco Kids – świetna zabawa to także tańce przy lubianej przez dzieci muzyce. Przed dyskoteką najmłodsi uczą się układu choreograficznego, co daje im mnóstwo frajdy.
  • Malowanie buziek – utalentowani animatorzy przyozdobią buzię dziecka pięknymi wzorami sprawiając, że twarz malucha na kilka chwil zamieni się w pyszczek kota, misia lub barwne skrzydła motyla.
  • Pokaz świetlny – jest to absolutny raj dla dziecięcych zmysłów – historia opowiedziana za pomocą muzyki, kolorów i obrazów to coś, co na długo pozostanie w ich pamięci.
  • Zabawy z Morświnem Happy –ulubiona przez dzieci maskotka podzieli się z maluchami ciekawostkami na temat morskich zwierząt, a przekazaną wiedzę sprawdzi za pomocą quizu. Wraz z nim można się także udać na wspólne poszukiwanie skarbów ukrytych na pokładzie.

Do dyspozycji maluchów jest także sala zabaw, w której najmłodsi mogą dać upust nieograniczonym pokładom energii, a także sala gier, gdzie można m.in. zagrać na Xboxie. Przygotowano także wspólne oglądanie filmu i…spacery po pokładzie, skąd można podziwiać bezkres morskich wód. Nie zabrakło także rodzinnych gier i quizów, a dodatkowo przez cały dzień można korzystać z rodzinnego SPA. Gdy maluchy położą się spać, dorośli mogą wziąć udział w dyskotece przygotowanej tylko dla nich.

Dlaczego warto

Należy wspomnieć, że udział w rodzinnym rejsie to nie tylko korzystanie z wielu atrakcji na pokładzie luksusowego promu. To również możliwość podziwiania piękna Bałtyku o każdej porze dnia, a także napawania się unikalnym widokiem szkierowego wybrzeża Szwecji. Wschody i zachody słońca, w połączeniu z bezkresnym morzem i szumem fal, tworzą piękny, kojący zmysły krajobraz, który pozwala się zrelaksować, wyciszyć i odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Wycieczki tego typu w mistrzowski sposób łączą możliwość spędzenia czasu z dzieckiem oraz krótki wypoczynek, dający dorosłym chwilę odprężenia przed nadchodzącym tygodniem pracy. Warto wspomnieć, że na pokładzie promu, oprócz SPA znajdują się także restauracje, bary, a nawet sklep, w którym można kupić pamiątki, perfumy, kosmetyki oraz lokalne szwedzkie przysmaki.

Rejs nowoczesnym promem przez bezkresne wody Bałtyku, aktywny wypoczynek ze swoją pociechą, a także możliwość skorzystania ze SPA i świetnej zabawy na dyskotece, tworzą idealny plan na niedzielne odprężenie dla całej rodziny. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie pojechać na weekend z dzieckiem i szukasz ciekawych ofert linii promowych, zajrzyj na: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/rodzinne-niedziele  i poznaj szczegóły.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.