dzisiaj jest piątek, 28 stycznia 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kamik z nową, jesienno - zimową kolekcją outdoorową, już w Polsce

2017-01-17 23:49

Założona niemal 120 lat temu marka obecna jest w 45 krajach na całym świecie, od 2011 roku również w Polsce. Jej najnowsza kolekcja obejmuje jesienno - zimowe obuwie dla całej rodziny, zaprojektowane z myślą o aktywności na świeżym powietrzu. Znajdują się tu zarówno modele przeznaczone do rekreacji w terenie dla amatorów, specjalistyczne obuwie trekkingowe dla pasjonatów górskich wycieczek, jak również buty przeznaczone dla myśliwych, wędkarzy czy grzybiarzy. Sporą część kolekcji zajmują dziecięce śniegowce oraz damskie buty miejskie w stylu fashion.

Wszystkie modele z kolekcji, niezależnie od ich przeznaczania, charakteryzują się najwyższą odpornością na nieprzechylne warunki atmosferyczne, również te skrajnie zimowe.
„W procesie produkcji Kamik czerpie ze swoich wieloletnich doświadczeń i ciągłego rozwoju myśli technologicznej, stawiając na własne, autorskie patenty. Stale pracuje nad ulepszaniem swojego obuwia, dostosowując się do wzrastających oczekiwań konsumentów. Dziś nie wystarczy, że but jest wodoodporny i zapewnia użytkownikowi ciepło. Musi również wychodzić naprzeciw trendom modowym oraz dawać poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od sytuacji, w której znajdzie się ich użytkownik. Ponadto, coraz ważniejsze w świadomości konsumentów jest to, aby producent w swojej działalności nie tylko nie szkodził środowisku przyrodniczemu, ale wręcz wspierał działania na rzecz jego ochrony. Kamik spełnia wszystkie powyższe warunki” - podkreśla Rafał Ziobro, współwłaściciel RAVEN.

Jesienno - zimowa kolekcja Kamika jest dopiero początkiem ekspansji marki w Polsce. Firma RAVEN myśli o kolekcjach na kolejne sezony i stopniowo zamierza zwiększać w Polsce dostępność asortymentu oferowanego przez kanadyjskiego producenta.

O dystrybutorze:
RAVEN jest specjalistyczną firmą handlową działającą w branży turystyczno - sportowej. Oferuje specjalistyczną odzież, obuwie oraz sprzęt turystyczny, przeznaczone zarówno dla amatorów rekreacji na świeżym powietrzu, jak i pasjonatów sportów ekstremalnych. Jest wyłącznym, krajowym dystrybutorem uznanych zachodnich marek outdoorowych, takich jak Marmot, Patagonia, AKU, Teva czy Smartwool. Ponadto od 2009 roku RAVEN rozwija autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno - kempingowy, sprzedawany do 150 sklepów na terenie Polski.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.