dzisiaj jest środa, 24 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo podlaskie

zmień:
podlaskie

Województwo podlaskie jest stosunkowo rzadko odwiedzane przez turystów. Rodzinom z dziećmi polecamy jednak te tereny. Świeże powietrze, spacery po lesie oraz możliwość pokazania maluchom tradycyjnej wsi to niewątpliwe atuty tego regionu. Oprócz atrakcji przyrodniczych warto odwiedzić inne ciekawe miejsca jak Park Miniatur Zabytków Podlasia w Hajnówce, odbyć multimedialną podróż do serca Puszczy Białowieskiej w Muzeum Przyrodniczo – Leśnym w Białowieży czy też dowiedzieć się dlaczego należy zmieniać koniom podkowy z letnich na zimowe w Muzeum Kowalstwa i Ślusarstwa w Hajnówce. Obowiązkowym punktem programu jest oczywiście wizyta u „króla puszczy” w Rezerwacie Pokazowym Żubra w Białowieży.

Noclegi

 • Zacisze Zielone Ogrody - agroturystyka w Biebrzańskim Parku Narodowym (Podlasie)

  Zacisze Zielone Ogrody - agroturystyka w Biebrzańskim Parku Narodowym (Podlasie)0

  Zacisze Zielone Ogrody to agroturystyka w niedalekiej odległości od Biebrzańskiego Parku Narodowego oferująca noclegi w klimatycznej przystani wśród pięknej natury Podlasia. Bliskość dzikiej przyrody i do rzeki Biebrza sprawia, że nasze noclegi stanowią doskonałe miejsce do wyciszenia się i ucieczki od zgiełku miasta. Precyzyjnie określając, jesteśmy położeni w maleńkiej podlaskiej wsi Moniuszeczki obok miasta Mońki, nieopodal Biebrzańskiego Parku Narodowego, gdzie zapewniamy klimatyczne noclegi z wyżywieniem czy organizację spływu Biebrzą kajakami. Przez nasze rejony przebiega szlak rowerowy Green Velo oraz Podlaski Szlak Bociani, przez co pomagamy również w doborze trasy rowerowej przez nasz rejon Podlasia, oraz wynajem rowerów. Zacisze Zielone Ogrody to agroturystyka położona w miejscu, gdzie Podlasie oferuje to, czego każdy spragniony wytchnienia wędrownik szuka – spokój i dziką naturę. Więcej informacji: https://zaciszezieloneogrody.pl/

  2019-12-30 23:09

  miejscowość:Moniuszeczki

  dostepność noclegu:cały rok

 • Ośrodek kolonijny Jędrek w Augustowie

  Ośrodek kolonijny Jędrek w Augustowie0

  Do "Jędrka" trafiliśmy podczas wyprawy rowerowej po woj. podlaskim w sierpniu 2017 r., miały być 2 dni, ale dzieciaki nie chciały się stąd ruszać - tak im się spodobało - i zostaliśmy kolejny dzień, zmieniając plany wyprawy :)

  2017-08-15 00:51

  miejscowość:Augustów

  dostepność noclegu:maj-wrzesień

 • Dom gościnny w Dolistowie Nowym nad Biebrzą

  Dom gościnny w Dolistowie Nowym nad Biebrzą0

  Dom zlokalizowany jest w Dolistowie Nowym, około 2 km od centrum i plaży. Jest tutaj cicho i spokojnie, a w niedalekiej odległości przebiega szlak rowerowy Green Velo.

  2017-05-17 15:02

  miejscowość:Dolistowo Nowe

  dostepność noclegu:lipiec-sierpień

 • Magiczny Zakątek w Narwiańskim Parku Narodowym na Podlasiu

  Magiczny Zakątek w Narwiańskim Parku Narodowym na Podlasiu0

  Do domku trafiliśmy wspólnie z naszm kolegą i jego dziećmi na majówkę 2017 r. po rekomendacji znajomych, którzy spędzili tam inną majówkę, na której byli wspólnie z nami. My wtedy zatrzymaliśmy się w agroturystyce Cichy Zakątek Nad Stawem w Kruszewie.

  2017-05-16 22:55

  miejscowość:Waniewo

  dostepność noclegu:cały rok

 • Gospodarstwo agroturystyczne Biebrzańska Zagroda w Dolistowie Starym

  Gospodarstwo agroturystyczne Biebrzańska Zagroda w Dolistowie Starym0

  Biebrzańska Zagroda mieści się w Biebrzańskim Parku Narodowymw niedużej i malowniczo położonej miejscowości Dolistowo Stare. Jest świetnym punktem wypadowym do zwiedzania Podlasia oraz Pojezierza Augostowskiego z jego licznymi jeziorami.

  2017-05-04 01:52

  miejscowość:Dolistowo Stare

  dostepność noclegu:cały rok

 • Czar Podlasia Agroturystyka nad Bugiem

  Czar Podlasia Agroturystyka nad Bugiem1

  Czar Podlasia to agroturystyka położona w Dolinie Bugu, okolicy, w której każdy przebywający znajdzie przyjazną atmosferę, możliwość aktywnego wypoczynku pośród natury oraz niespotykaną w wielu innych miejscach ciszę i spokój, a dzieci mogą się cieszyć swobodą niespotykaną w warunkach miejskich.

  2016-09-22 00:45

  miejscowość:Osłowo

  dostepność noclegu:cały rok

  ocena:

 • Agrokwatera Żubrowa Ostoja w Słobódce

  Agrokwatera Żubrowa Ostoja w Słobódce0

  "Polecam, bo uwielbiam takie miejsca: na absolutnym końcu świata, gdzie cisza, spokój, piękna przyroda i daleko od cywilizacji. Do dyspozycji mieliśmy cały dom, który jest przeznaczony dla 20 osób, ma wspólną część kuchenną i jadalnię. Goście mogą korzystać również z sauny. Gospodarze są przemili i bardzo uczynni - tak wspomina pobyt Marta z bloga swojepodroze.pl

  2016-09-08 14:16

  miejscowość:Słobódka

  dostepność noclegu:cały rok

 • Gospodarstwo Agroturystyczne Zielone Wzgórza w Suwalskim Parku Krajobrazowym

  Gospodarstwo Agroturystyczne Zielone Wzgórza w Suwalskim Parku Krajobrazowym0

  Miejsce idealne dla rodzin pragnących aktywnie wypocząć na Suwalszczyźnie wśród dziewiczej przyrodu. Suwalszczyzna to kraina baśni, starych, ludowych chat, sękacza, kindziuka, kartaczy i wielu, wielu jezior. A wszystko to stoi otworem przed wszystkimi, którzy chcą ją poznać.

  2016-08-10 10:53

  miejscowość:Postawele

  dostepność noclegu:maj-wrzesień

 • Agroturystyka U Heleny i Piotra w Białowieży

  Agroturystyka U Heleny i Piotra w Białowieży6

  U Państwa Heleny i Piotra Buszko spędziliśmy przedłużony majowy weekend w 2016 r. (na szczęście nie ten długi, gdy w Puszczy były tłumy). Trafiliśmy w ostatniej chwili, ale to był zawsze dla nas dobry znak. Tak było i tym razem!

  2016-05-10 01:10

  miejscowość:Białowieża

  dostepność noclegu:cały rok

  ocena:

 • Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Biebrzy

  Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Biebrzy0

  Dolina Biebrzy położona jest w niewielkiej miejscowości Wroceń, bezpośrednio nad rzeką Biebrzą. Stąd dosłownie jest rzut kamieniem do Biebrzańskiego Parku Narodowego. Spędziliśmy w niej kilkudniowy wyjazd razem z grupą przyjaciół na przełomie 2015/2016 r.

  2016-01-05 10:26

  miejscowość:Wroceń

  dostepność noclegu:cały rok

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 13