dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wymarzone wakacje nad morzem

2023-03-07 14:57

Morze, plaża i las na wyciągnięcie ręki

Będąc na wakacjach istotne jest, żeby wspomniane atrakcje nie były zbyt oddalone od naszego miejsca noclegowego. Hotel Saltic w Grzybowie zlokalizowany jest jednak około trzy minuty drogi pieszo od jednej z najbardziej cenionych, naturalnych polskich plaż. Dzięki temu goście mają na wyciągnięcie ręki dostęp do plaży oraz morza. Położenie na skraju sosnowego lasu umożliwa z kolei gościom spacer w zaciszu drzew.

W przypadku niekorzystnej pogody istnieje także inna alternatywa. Saltic Grzybowo to bowiem hotel z basenem nad morzem, który sprawdzi się w deszczowy dzień ,ponieważ jest w pełni zadaszony. Goście mają do dyspozycji także specjalny kryty basen dla dzieci oraz zewnętrzny basen o wymiarach 20m na 5m, umiejscowiony w strefie rekreacyjnej. Strefa po za basenem z brodziki i podgrzewaną wodą wyposażona jest także w leżaki i parasole oraz łaźnie parową i saunę suchą. Dodatkowo w miejscu tym goście mają do dyspozycji jeszcze dwa jazuzzi.

Pobyt w spa nad morzem dla dwojga w hotelu Grzybowo.

Osoby mającej w planach romantyczny pobyt w spa nad morzem, ale także rodziny z dziećmi potrzebujące tej formy relaksu mają taką możliwość w hotelu Grzybowo. Ideą opisywanego hotelu spa nad morzem jest zapewnienie gościom holistycznego wypoczynku. Zabiegi opracowane zgodnie z zasadami eko, z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków mają na celu zapewnienie zadawalających efektów oraz relaksu w harmonii z naturą.

Co jeszcze zapewnia Hotel Saltic Grzybowo?

Zatrzymując się w hotelu Grzybowo po za wymienionymi atrakcjami, goście znajdą dla siebie także aktywną formę wypoczynku. Alternatywą dla wylegiwania się na plaży jest zapewnienie gościom dostępu do rowerów oraz wskazanie wyznaczonych do jazdy ścieżek. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w innych formach aktywności, ponieważ w Salic organizowane są różne zajęcia sportowe, a także dobra zabawa przy rytmach muzyki podczas organizowanych wieczorami zabaw.

Źródło zdjęcia: Adobestock

Za publikację artykułu pobraliśmy wynagrodzenie.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.