dzisiaj jest sobota, 04 grudnia 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Pierwsze wakacje z dzieckiem za granicą

2021-11-23 22:05

Oszczędzaj swój czas i… nerwy

Jeszcze nie wiadomo, jakie będzie lato 2022. Z drugiej strony są takie rejony, które gwarantują naprawdę piękną pogodę niemal przez cały rok. Trzeba zatem rozważyć, dokąd pojechać, aby potem nie narzekać przez cały wypad na padający deszcz i zimno.

W ofercie biura podróży Itaka można znaleźć propozycje wycieczek rodzinnych, które z pewnością zadowolą każdego. Jednocześnie pozwalają zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ unika się samodzielnego organizowania wyjazdu – a jak wiadomo do sprawdzenia jest mnóstwo rzeczy jak lot, hotel, przewóz z lotniska na nocleg czy zakup biletów na różnego rodzaju atrakcje. Jeden błąd lub niedopatrzenie i cała wycieczka mogłaby okazać się niewypałem. Osoby dorosłe zawsze sobie w takiej sytuacji jakoś poradzą, ale już z marudzącym maluchem z pewnością byłoby ciężko. Dlatego nie ma sensu narażać się niepotrzebnie na stres i lepiej zdecydować się pierwsze wakacje z dzieckiem np. w ramach Klubu Przyjaciół Itaki.

Jeszcze jedno – wakacje z biurem podróży okazują się również tańsze, co dla wielu rodzin może się okazać najważniejszym powodem zakupu wycieczki właśnie u touroperatora.

Spokojne wakacje 2022 z dzieckiem

Skorzystanie z oferty Itaki daje wewnętrzny spokój rodzicom. Nie trzeba zaprzątać sobie głowy całą logistyką wyjazdu, a w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów podczas wakacji można liczyć na szybką pomoc rezydenta. To ważne, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy dziecko nie zachoruje – nawet zmiana klimatu czasami powoduje kłopoty. Szukanie na własną rękę szpitala łatwe nie jest, szczególnie przy niezbyt dobrej znajomości języka obcego. Dlatego lepiej skupić się wyłącznie na urokach wypoczynku z pociechą, a kwestie organizacyjne zostawić biuru podróży.

Klub Przyjaciół Itaki zapewnia wakacje z dzieckiem ma wysokim poziomie. Podstawą jest oczywiście starannie wyselekcjonowany hotel, w którym znajduje się mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, więc dzieci nigdy się nie nudzą. Place zabaw czy baseny ze zjeżdżalniami to nie wszystko. Polskie animacje umożliwiają maluchom doskonałą zabawę, a ich rodzicom chwilę odpoczynku i czas tylko dla siebie. Wiadomo też, że dzieciaki niekoniecznie zachwycą się specjałami kuchni regionalnej, i dlatego przewidziano menu specjalnie dla nich.

Tego nie zapomnij!

Pierwszy wyjazd z dzieckiem na wakacje zagraniczne może nastąpić bardzo szybko. Obecnie nikogo nie dziwi nawet podróżowanie z niemowlakami. Natomiast lepiej nie zapominać o dokumentach, również dla dziecka. Druga kwestia to zakup ubezpieczenia. O ile w krajach należących Unii Europejskiej powinna wystarczyć karta EKUZ, to już poza UE konieczne jest dodatkowe ubezpieczenie, które można nabyć w biurze podróży.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.