dzisiaj jest niedziela, 27 listopada 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Prezenty dla nauczycieli – sprawdź polecane pomysły

2021-10-11 17:34

Wybór podarunku dla nauczyciela może sprawiać trudności. Dlatego przygotowaliśmy poniższy poradnik, a w nim garść sprawdzonych pomysłów na idealne prezenty na 14 października.

Słodki upominek

Wysokiej jakości czekoladki, pralinki bądź bombonierki to prezent dla nauczyciela, który spodoba się każdemu belfrowi. Pyszne słodycze umilą ten wyjątkowy dzień, a spersonalizowana dedykacja sprawi, że nauczyciel poczuje się wyróżniony. W dobrych sklepach znajdziesz specjalnie przygotowane czekoladki dedykowane nauczycielom z okazji ich święta. To słodycze stylizowane na telegram z indywidualnym napisem, kwiaty, a nawet zestaw narzędzi. Wszystkie znajdują się w wyjątkowych opakowaniach, na których można wykonać spersonalizowaną dedykację lub też nadrukować wybrane zdjęcie. Szczególnie dobrze sprawdzi się duża bombonierka z pysznymi pralinkami w opakowaniu z nadrukowanym zdjęciem klasowym. To podarunek, który z pewnością ucieszy oraz wzruszy nauczyciela.

Kubek z grawerem i zestaw kawy lub herbaty

Nieodłącznym atrybutem niemal każdego nauczyciela jest kubek. W zależności od preferencji belfer pije w nim kawę bądź herbatę. Z pewnością więc ucieszy się z dużego, spersonalizowanego kubka lub eleganckiej filiżanki. Najlepiej wykonać na nich dedykację. Wiele z firm zajmujących się sprzedażą spersonalizowanych gadżetów ma w swej ofercie możliwość wykonania graweru albo nadruku. Ale na naczyniu równie dobrze można wykonać napis niezmywalnym markerem. W tym przypadku świetną propozycją jest wykonanie dedykacji lub też podpisanie się przez wszystkich uczniów danej klasy.

W zestawie z kubkiem lub filiżanką sprawdzi się zestaw aromatycznej herbaty lub kawy, w zależności od tego, co lubi nauczyciel. To prezent bardzo praktyczny, który z pewnością zostanie chętnie wykorzystany przez obdarowanego. Jednocześnie podarunek ten pokazuje, że uczniowie znają zwyczaje nauczyciela, a także, że jest on im bliski.

Eleganckie pióro

Polecanym pomysłem na podarunek jest też eleganckie pióro wieczne renomowanej marki. Mimo że w szkołach obecnie królują już dzienniki elektroniczne i nauczyciele nie wpisują ocen do zwykłych dzienników papierowych, to z pewnością stylowe, dobrej jakości pióro przyda się do innych zadań, choćby do sprawdzania zeszytów i prac klasowych. Najlepiej zdecydować się na pióro bądź długopis z grawerem. Wiele firm sprzedających artykuły piśmiennicze oferuje również możliwość wykonania nadruku na samym piórze lub też na eleganckim opakowaniu. Tego rodzaju upominek z pewnością ucieszy nauczyciela i stanie się świetną pamiątką po konkretnej klasie na długo – nawet wówczas, gdy nauczyciel przestanie już uczyć owych podopiecznych.

Szukasz dodatkowych inspiracji? Kliknij tutaj, żeby przeczytać więcej pomysłów na prezent dla nauczyciela.

 

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.