dzisiaj jest poniedziałek, 04 lipca 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Termos obiadowy Comet firmy Rockland

2020-05-20 15:50

Podróżujesz, chodzisz po górach, preferujesz dłuższe wycieczki na łonie przyrody, wyjeżdżasz z dzieciakami na różne wypady? Nieobce są Ci posiłki przygotowywane na biwaku, z dala od domu i bez możliwości zrobienia szybkich zakupów? A może intensywne tempo codziennej pracy pochlania Cię tak bardzo, że masz czasu wyjść z biura na ciepły, wartościowy posiłek w ciągu dnia?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie produkt, który będzie Twoim niezastąpionym partnerem w czasie pracy, wycieczki czy rodzinnego pikniku. Rockland Comet to innowacyjna propozycja, łącząca w sobie funkcję tradycyjnego termosu i pojemnika do przechowywania żywności. Dzięki podwójnej konstrukcji ścianek zagwarantuje Ci utrzymanie stałej temperatury Twojego napoju i posiłku nawet przez kilkanaście godzin! Sprawdzi się on niezależnie od warunków atmosferycznych, w których akurat się znajdziesz. Ergonomiczny kształt i antypoślizgowa powierzchnia zewnętrzna pozwolą Ci utrzymać termos w ręce, a wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej zagwarantuje jego długą żywotność. Bezpieczeństwo użytkowania produktu zapewni Ci zastosowany w zakrętce zawór bezpieczeństwa, dzięki któremu, otwierając termos, usuniesz nadmiar ciśnienia zgromadzony w jego wnętrzu, a tym samym unikniesz poparzenia gorącą parą lub niekontrolowanego „wybuchu” nakrętki w trakcie transportu. Co więcej, nie będziesz już potrzebował talerza do spożywania posiłku znajdującego się wewnątrz termosu - doskonale zastąpi go …pojemna zakrętka!
Podróże z ciepłym posiłkiem jeszcze nigdy nie były tak łatwe i przyjemne. Stawiając na Rockland Comet, wybierasz komfort i wygodę. Odtąd będzie on Twoim niezastąpionym partnerem na szlaku, w biurze i na biwaku!

Termos obiadowy Rockland Comet

Rockland Comet to innowacyjna propozycja, łącząca w sobie funkcję tradycyjnego termosu i pojemnika do przechowywania żywności. Podwójna konstrukcji ścianek zagwarantuje utrzymanie stałej temperatury napoju oraz posiłku nawet przez kilkanaście godzin! Sprawdzi się on niezależnie od warunków atmosferycznych. Ergonomiczny kształt i antypoślizgowa powierzchnia zewnętrzna pozwalają z łatwością utrzymać termos w ręce, a wykonanie z najwyższej jakości stali nierdzewnej gwarantuje jego długą żywotność. Bezpieczeństwo użytkowania produktu zapewnia zastosowany w zakrętce zawór bezpieczeństwa, dzięki któremu, zostaje usuwany nadmiar ciśnienia zgromadzony w jego wnętrzu. Pojemna zakrętka spełnia również rolę naczynia i pozwala na komfortową konsumpcje transportowanych potraw.

Termos Rockland Comet długo utrzymuje wysoką temperaturę żywności.

Termos Rockland Comet długo utrzymuje wysoką temperaturę żywności.

Co wyróżnia termos Rockland Comet?

• połączona funkcja termosu i pojemnika na żywność
• wykonanie ze stali nierdzewnej
• konstrukcja próżniowa gwarantująca utrzymania stałej temperatury
• ergonomiczny kształt
• antypoślizgowa powierzchnia zewnętrzna
• zawór bezpieczeństwa w korku usuwający nadmiar ciśnienia wewnątrz termosu

Termos obiadowy Rockland Comet - w 3 różnych pojemnościach

PARAMETR-TEMPERATURA

temperatura wlanego płynu ~ 98 °C (uwaga, posiłki stałe nie są tak gorące jak płyny, w dodatku szybciej oddają ciepło)
temperatura na zewnętrz 20 +/- 2 °C
zdolność do zachowania temperatury po 6 h ~ 65 °C
zdolność do zachowania temperatury po 12 h ~ 45° C
zdolność do zachowania temperatury po 24 h ~ 30 °C


Specyfikacja techniczna:
• materiał: stal nierdzewna
• pojemność: 1 l
• wymiary:  10,6 cm x 21,3 cm
• waga: 580 g

• pojemność: 0,75 l
• wymiary:  10,6 cm x 17,8 cm
• waga: 496 g

• pojemność: 0,5 l
• wymiary:  10,6 cm x 14,3 cm
• waga: 403 g

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.