dzisiaj jest piątek, 28 stycznia 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Komentarze

Gość - Gość Czaru Podlasia 2017-02-18 13:02 przyznana ocena:

W lutym 2017 r. odwiedziłyśmy Czar Podlasia we czwórkę: babcia, mama, córka (2,5 roku) i nasz labrador. Jesteśmy bardzo zadowolone z pobytu: cisza, spokój, bliskośc rzeki Bug - można się wyciszyć i poleniuchować! Akurat trafiłyśmy na piękną zimę, więc widoki były jak z obrazka <3 W lato musi być tam pięknie wśród zieleni. Uroczy gospodarze, którzy umilili nam wieczór walentynkowy :) Możliwość wykupienia śniadań i obiadów (pyszne kartacze, sernik oraz ciasto z bakaliami!!!).
W pokojach i łazienkach czyściutko. Wspólna kuchnia z jadalnią, dobrze wyposażona (piekarnik, kuchenka, zmywarka, duża lodówka, mikro). Jedynie czajnik elektryczny nadaje się do wymiany.
Lokalizację zaznaczyłam na 10, ponieważ gospodarstwo mieści się w małej wsi, wśród pól i lasów, nad rzeką, na odludzi, a właśnie o to nam chodziło.
Cena bardzo dobra, wręcz niska!
Wiele miejsc do zwiedzania: w sezonie letnim wiele miejsc do zwiedzania, np. miasteczko Mielnik (kopalnia kredy, cerkiew, kościół, galeria "VAVA", ruiny kościoła z górą zamkową, punkty widokowe), góra Grabarka, zabytkowe cerkwie we wsiach Koterka i Tokary, lasy (grzybobranie) i wiele innych. Najbliższy sklep w Mielniku (5 km).
Jeżeli będę miała możliwość, wrócę do Czaru Podlasia.

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.