dzisiaj jest piątek, 28 stycznia 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo dolnośląskie

zmień:
dolnośląskie

We Wrocławiu, stolicy województwa dolnośląskiego, warto pokazać dzieciom wspaniałe zabytki na Starym Mieście, poszukać zabawnych krasnali oczekujących na turystów w najbardziej zaskakujących miejscach oraz odwiedzić jeden z największych i najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych. Większość wartościowych zabytków Dolnego Śląska w miniaturze można obejrzeć w Kowarach w tamtejszym Parku Miniatur. Warto choć przez godzinę poczuć się jak Alicja w Krainie Czarów. Województwo dolnośląskie to również liczne trasy podziemne – kopalnia uranu, kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia czy też Kompleks Sztolni Podziemnych Włodarz. Nietuzinkowe wrażenia gwarantowane!

Atrakcje

 • Park Trampolin GOjump

  Park Trampolin GOjump0

  GOjump i GOair to największy kompleks rozrywkowy w Polsce (łącznie blisko 5000 m2 atrakcji!). Największy park trampolin w Polsce i pierwszy na Dolny Śląsku Park dmuchanych atrakcji (dzieli je tylko 250m). W obu parkach znajdują się szatnie, kodowane szafki, kawiarnie, toaleta dla niepełnosprawnych oraz parking. Bilety kupione przez Internet są aż 5 zł tańsze. Do parków dojedziecie tramwajami nr 11, 23 i 6 lub autobusami N, A. To tylko 15 min. od Galerii Dominikańskiej. 

  2019-06-18 15:08

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Wrocławski Teatr Lalek

  Wrocławski Teatr Lalek0

  Każdy słyszał o popularnych atrakcjach turystycznych Wrocławia, takich jak Ogród Zoologiczny, Panorama Racławicka czy Sky Tower. Miasto oferuje jednak także mnóstwo innych rozrywek, także kulturalnych. Jedną z mniej znanych i niedocenianych atrakcji Wrocławia, jest Teatr Lalek- miejsce, które warto odwiedzić razem z dziećmi.

  2018-09-07 13:11

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Centrum Kultury AGORA - warsztaty i zajęcia dla dzieci0

  CK Agora we Wrocławiu zaprasza na szereg zajęć artystycznych dla dzieci, młodzieży i rodziców.

  2018-03-07 00:35

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:

 • Panorama Racławicka z dziećmi0

  Wrocław jest miastem wyjątkowo licznie odwiedzanym przez polskich i zagranicznych turystów. Obowiązkowym punktem zwiedzania miasta jest oddział Muzeum Narodowego Panorama Racławicka.

  2018-02-20 13:09

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok szczegóły na stronie: https://www.panoramaraclawicka.pl/

 • Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie

  Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie0

  Bogata oferta programowa Ośrodka, malownicze krajobrazy wsi oraz nowoczesny budynek z infrastrukturą o charakterystyce ekologicznej to świetny sposób na aktywny wypoczynek dzieci, młodzieży i dorosłych. Kadra instruktorska sprawi, że zajęcia staną się dla uczestników nie tylko zabawą, wzbogaconą o walory naukowe.  

  2017-09-11 10:04

  miejscowość:Ścinawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Poznaj więcej atrakcji z województwa dolnośląskiego

Wycieczki

 • Wycieczka górska z dziećmi na Orlicę

  Wycieczka górska z dziećmi na Orlicę0

  Krótkie wejście w ramach zdobywania Korony Gór Polski i zimowego wyjazdu w woj. dolnośląskie. Wybraliśmy się w 3 rodziny, z dziećmi w wieku 1,5 6,5 roku. Wzięliśmy z sobą nosidełka a dla starszaków sanki aby czasami wspomóc (lepiej jednak nie brać takiego wsparcia gdyż nóżki zaczynają boleć szybko).

  2018-01-29 18:45

  miejscowość:Zieleniec

  długość trasy:4,2 km

 • Wycieczka górska z dziećmi na Wielką Sowę

  Wycieczka górska z dziećmi na Wielką Sowę0

  Wyjście na Wielką Sowę w Parku Krajobrazoym Gór Sowich można zrealizować o dowolnej porze roku, my zrealizowaliśmy je zimą 2017 r. Na jej szczyt prowadzi znaczna liczba szlaków turystycznych, co umożliwia zorganizowanie zarówno bardzo szybkiego wypadu jak i naprawdę długiej wycieczki.

  2018-01-24 15:02

  miejscowość:Rzeczka

  długość trasy:

 • Wycieczka z dziećmi na Ślężę

  Wycieczka z dziećmi na Ślężę0

  Ślęża to góra w sam raz na wycieczkę z dziećmi - w wózku (na większych kołach), nosidle lub z Małym samodzielnym piechurem. Trasa do zrobienia o każdej porze roku - robiliśmy w warunkach jesienno-wiosennych oraz mocno zimowych (mimo, że w odstępie 3 dniowym).

  2017-01-13 23:15

  miejscowość:Tąpadła

  długość trasy:

 • Wycieczka do karkonoskich schronisk

  Wycieczka do karkonoskich schronisk0

  Karkonosze oferują wiele ciekawych szlaków dla miłośników gór. Dzięki licznym połączeniom szlaków można ułożyć ciekawe i niekoniecznie bardzo długie trasy.

  2014-08-19 23:10

  miejscowość:Karpacz

  długość trasy:

 • Wycieczka do kolorowych jeziorek w Rudawskim Parku Krajobrazowym

  Wycieczka do kolorowych jeziorek w Rudawskim Parku Krajobrazowym1

  Kolorowe jeziorka odwiedziliśmy podczas pobytu w Kotlinie Jeleniogórskiej. Naszą bazą noclegową był Hotel Concordia. Atrakcja zlokalizowana jestw Rudawach Janowickich, górach popularnych przede wszystkim wśród wspinaczy. Aby do nich dotrzeć należy dojechać do miejscowości Wieściszowice na północnym zboczu Wielkiej Kopy.

  2014-08-06 15:19

  miejscowość:Wieściszowice

  długość trasy:

 • Poznaj więcej wycieczek z województwa dolnośląskiego