dzisiaj jest piątek, 28 stycznia 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo wielkopolskie

zmień:
wielkopolskie

Województwo wielkopolskie kojarzy się przede wszystkim z początkami polskiej państwowości. Jednak kraina ta to również liczne jeziora i kąpieliska oraz zielone lasy, stwarzające komfortowe warunki do rodzinnego wypoczynku. Małym przyrodnikom polecamy największą w Polsce palmiarnię, skansen pszczelarski w Swarzędzu, dwa ogrody zoologiczne w Poznaniu oraz Rogalin z sędziwymi dębami. Amatorom aktywnego spędzania czasu rekomendujemy poznańską Maltę z licznymi atrakcjami w postaci letniego stoku narciarskiego i saneczkarskiego oraz sztucznego lodowiska.

Atrakcje

 • Trakt Królewski w Gnieźnie - pomysł na rodzinny spacer

  Trakt Królewski w Gnieźnie - pomysł na rodzinny spacer0

  Trakt Królewski to szlak turystyczny, w atrakcyjny sposób przedstawiający najważniejsze momenty w historii Gniezna. Trakt ma funkcję edukacyjną, ale jest także formą gry miejskiej: zwiedzać go i szukać rzeźb królów i królików można m.in. za pomocą mobilnej aplikacji "Królika Goń", a figury królików skierowane są właśnie przede wszystkim do dzieci.

  2019-01-14 10:31

  miejscowość:Gniezno

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Poznańskie koziołki atrakcją Poznania

  Poznańskie koziołki atrakcją Poznania0

  Niemalże każde miasto w Polsce posiada swój znak rozpoznawczy, dzięki któremu jest ono rozpoznawane i stanowi jego atrakcję do obejrzenia. Rozpoznawalne mogą być miejsca, przedmioty czy wydarzenia. Każdy wie, gdzie znajdują się Krupówki, Sukiennice czy inne znane miejsca. Charakterystyczny może być także hejnał bądź inny sygnał czy symbol.

  2016-03-16 14:12

  miejscowość:Poznań

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Park Makiet Mikroskala w Koninie

  Park Makiet Mikroskala w Koninie0

  Park Makiet Mikroskala w Koninie - nowe, rodzinne i unikatowe miejsce na skalę europejską. W parku znajdują się makiety o charakterze edukacyjno - rozrywkowym o przeróżnej tematyce: filmowej, przyrodniczej i historycznej.

  2015-02-06 17:25

  miejscowość:Konin

  dostepność atrakcji:Cały rok

 • Park Cytadela w Poznaniu – doskonałe miejsce na spędzenie dnia dla aktywnej rodziny!

  Park Cytadela w Poznaniu – doskonałe miejsce na spędzenie dnia dla aktywnej rodziny!0

  Polecamy wybrać się do parku rowerem, pieszo lub na rolkach. Jednak można też dostać się tam komunikacją miejską: tramwaje 4 i 10, autobusy 69, 71, 74, 83, 90, oraz autem: od północnej strony parku znajduje się wiele miejsc, gdzie można zostawić auto. Od południowej – bezpłatne parkingi zlokalizowano przy Szelągowskiej na wysokości al. Niepodległości oraz przy skrzyżowaniu z ul. Garbary.

  2014-02-05 22:32

  miejscowość:Poznań

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Nie wszystkie dinozaury wyginęły czyli...podwodny świat dinozaurów

  Nie wszystkie dinozaury wyginęły czyli...podwodny świat dinozaurów0

  Czy wszystkie dinozaury wyginęły? Mogłoby sie wydawać, iż odpowiedź na to pytanie jest dość oczywista. Nic bardziej mylnego! Podczas jednej z naszych wypraw (tym razem ruszyliśmy na północ Polski, w okolice Piły) przekonaliśmy się, iż w głębinach jeziora Płotki kryje się podwody świat dinozaurów.

  2013-11-22 23:38

  miejscowość:Płotki

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Poznaj więcej atrakcji z województwa wielkopolskiego

Wycieczki