dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Agroturystyka Ostrów Kierwiński

Ostrów Kierwiński to prawie samowystarczalne żywnościowo, czyste, gospodarstwo agroturystyczne z wspaniałą kuchnią Beaty (własnoręcznie wędzone wędliny, własnej roboty sery białe, topione, ciasta, torty  i co najważniejsze prawdziwy chleb na zakwasie) a w sezonie truskawki, śliwki...raj.

Do dyspozycji gości przygotowano 4 pokoje: dwu-osobowy, 2 trzy-osobowe, cztero-osobowy. Wszystkie z łazienkami i TV-SAT. Na terenie całego gospodarstwa internet WiFi. Świetlica/bawialnia znajduje się w osobnym budynku.

Gospodarze serwują całodzienne wyżywienie, jednakże do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, naczynia itd.). Posiłki podawane są w dni pogodne na tarasie ze stolikami z parasolami a w dni pochmurne w wewnętrznej jadalni.

Wyślij zapytanie o nocleg

5 kilometrów do Lidzbarka, a w promieniu 50 - 80 km, czyli trochę samochodem i Olsztyn i Kaliningrad, Klasztor w Stoczku i Święta Lipka, Wilczy Szaniec, Frombork i Zalew Wiślany - super baza wypadowa.

Dla dzieci: plac zabaw z domkiem, huśtawką, zjeżdżalnią, piaskownicami, bawialnia, wóz konny, basen, rowery.

Dla lubiących rozkosze podniebienia: przepyszna kuchnia Beaty, grill, ognisko. Truskawki,poziomki…

Dla miłośników sportu: latem duży basen, miejsce do rowerowych wycieczek (rowery na wyposażeniu gospodarstwa), dla narciarzy Góra Krzyżowa z wyciągami (w zimę narty a w lato quady). Pływanie w okolicznych jeziorach. Pola dla narciarzy biegowych, stawik dla łyżwiarzy. Dla obserwatorów pod Lidzbarkiem tor motocrossowy i quadowy, pod Mikołajkami samochodowy Rajd Polski, w Lidzbarku turnieje sztuk walki (także capoeira). Pobliskie stadniny pozwalają na jazdę konną. Na miejscu badminton, piłki, szachy. Basenik dla dzieci.

Dla miłośników "siebie": zabiegi w zaprzyjaźnionym zakładzie kosmetycznym, masaże, fryzjer, saunaitp.

Dla miłośników historii: Szlak Kopernikowski, Szlak Zamków Gotyckich, zamek w Lidzbarku - perła północy, coroczna inscenizacja napoleońskiej Bitwy pod Heilsbergiem (latem) i potyczki w Lidzbarku (zimą). Klasztor z bazyliką w pobliskim (3 km) Stoczku Klasztornym (więziony był tam Prymas Wyszyński), koncerty organowe w bazylice w Świętej Lipce. Diabelski Kamień w Bisztynku.

Dla miłośników kabaretów: coroczne Lidzbarskie Wieczory Kabaretowe na zamku i potyczki kabareciarzy w Domu Kultury.

Dla bibliofilów: własna osobista biblioteka z ponad 3 tysiącami publikacji podzielonych tematycznie (także dotyczące historii, kultury, beletrystyka Warmii i Mazur, ale i dawnych Prus Wschodnich).

Dla grzybiarzy: lasy pełne grzybów (posiadamy suszarkę), dla wędkarzy niedalekie (7 km rowerem przez las albo 11 km samochodem drogą asfaltową) jeziora Symsar i Blanki.

Dla spacerowiczów: pobliska okolica, uliczki Lidzbarka, Bartoszyc, Olsztyna (także pyszne pizzerie, ciastkarnie, lodziarnie), przepiękne aleje nad brzegami rzek Łyny i Symsarny.

Dla miłośników zwierząt: szczególnie nasze milusińskie koźlaki, koty i pies "Kryzys", sarny, łosie na polach (jak są dalej obserwujemy je przez nasze lornetki), sarny w pobliskiej hodowli. Własne bociany pod domem i niedalekie Żywkowo z ich ogromną liczbą. Śpiew ptaków, tańce żurawi.

Dla miłośników przyrody: piękno kwiatów, traw, zacisze skalniaka, altan, ławeczki. Piękno niedalekiego bobrowiska, rozlewiska z ptactwem, zapory na Łynie, fale jeziora. Wschody i zachody słońca. Niesamowita ilość gwiazd na czystym niebie.

Jeśli będziecie Państwo rezerwowali noclegi w agroturystyce Ostrów Kierwiński, prosimy o powołanie się na portal "Dzieciaki w Plecaki".

Komentarze

Gość - Wycieczkowicz 2013-09-07 16:30 przyznana ocena:

Wspaniałe miejsce na pobyt, spędziłem w tym pięknym miejscu dwa tygodnie z żoną i na pewno jeszcze tu zawitam.
Polecam wszystkim spragnionym świeżego powietrza i wspaniałego jedzenia.

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.