dzisiaj jest poniedziałek, 27 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Gdzie spędzić aktywnie czas koło Warszawy z dziećmi?

2024-05-01 21:11

Gdzie spędzić aktywnie czas z rodziną w okolicach Warszawy?

W okolicach Warszawy znajduje się wiele miejsc, gdzie można spędzić aktywnie czas z dziećmi. Przykładem są parki linowe, parki przygody czy parki wspinaczkowe, idealne dla miłośników aktywności fizycznej. Można wybrać się na wycieczkę do pobliskiego rezerwatu przyrody, takiego jak Puszcza Kampinoska lub Las Kabacki, gdzie dzieci mogą obserwować dziką przyrodę i spacerować po ścieżkach dydaktycznych. Ścieżki rowerowe w okolicach Warszawy oferują wiele możliwości do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Możesz wybrać się na przykład na trasę wokół Zalewu Zegrzyńskiego lub wzdłuż Wisły. Możliwości jest naprawdę sporo i nie sposób się tu nudzić. 

Hotel przyjazny dzieciom i rodzinom

Bonifacio to hotel położony w bliskim sąsiedztwie Warszawy, na wyjątkowo malowniczym, zielonym terenie. To miejsce idealne na rodzinny wypoczynek, a jednocześnie miejsce wyjątkowo przyjazne dzieciom. Na terenie hotelu działa klub malucha, do hotelowego pokoju można wstawić łóżeczko turystyczne, a doskonale wyposażone place zabaw czekają już na maluchów, dopasowane do potrzeb małych gości. Dzięki temu pobyt w hotelu będzie wspaniałym wspomnieniem nie tylko dla rodziców, ale także dla dzieci, które przeżyją tu niezapomniane przygody, zawiążą nowe znajomości i nauczą się nowych rzeczy. Hotel Bonifacio to miejsce idealne dla rodzin, każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. 

Sala zabaw dla najmłodszych gości

W hotelu Bonifacio dzieci nie nudzą się nawet podczas deszczu! Na najmłodszych czeka tu wyjątkowa Strefa Malucha, wyposażona w ogromny leśny dmuchaniec i wiele innych atrakcji. Na dzieci czekają tu doświadczone animatorki, którym nie brakuje pomysłów na ciekawe formy spędzenia wolnego czasu. Bajkowe kino zachęca najmłodszych do odpoczynku, a mnóstwo przytulanek tworzy przyjemny nastrój. Najmłodsi mogą liczyć na mnóstwo atrakcji i doskonałą zabawę, wybierając swój kącik do zabawy i miło spędzając czas. Więcej o strefie malucha przeczytasz tutaj: https://www.hotelbonifacio.pl/dla-dzieci/strefa-malucha.

Sala zabaw to niejedyna atrakcja, jaka czeka tu na najmłodszych. Dzieci mogą pobawić się za zewnętrznym placu zabaw, spędzając czas na świeżym powietrzu. Znajduje się tu również mini zoo budzące ogromne emocje. Również w restauracji dzieci są mile widziane, a w menu czekają dania skomponowane szczególnie dla ich potrzeb. 

Wodny plac zabaw i leśne atrakcje

Dla młodszych i starszych dzieci, jak i ich rodziców hotel Bonifacio przygotował wyjątkową atrakcję- wodny plan zabaw! Na gości czeka tu podgrzewany, 18 metrowy basen rekreacyjny, basen zewnętrzny, jak również brodzik dla maluchów i rodzinne jacuzzi. Szczególną popularnością cieszą się rodzinne spływy kajakowe Szlakiem Wkry. 

Hotel Bonifacio to miejsce również dla małych miłośników przyrody. Animatorzy organizują tu dla nich tropienie leśnych zwierząt, zabawy w podchody czy warsztaty z budowania karmników dla ptaków. To nie koniec atrakcji! Ogromną popularnością cieszy się udział w Ptasim Safari, które jest doskonałą zabawą dla całej rodziny. Spędzanie tu czasu jest nie tylko niepowtarzalna rozrywką, ale ma także funkcje edukacyjne. 

Jeżeli wybierasz się na wakacje z dziećmi- hotel Bonifacio już na Was czeka!

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.