dzisiaj jest środa, 24 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Plecak z imieniem – pomysł na trafiony prezent na Dzień Dziecka!

2023-06-03 15:56

Chcesz, aby Dzień Dziecka był wyjątkowy? Podaruj plecak z imieniem!

Niewykluczone, że Tobie, jako poważnej, zabieganej, dorosłej osobie wydaje się, że świąt jest w roku wystarczająco dużo. Przy obecnym tempie życia można mieć uczucie, że ledwo wymyśliliśmy prezent na jedne święta, na horyzoncie widać już kolejne! Jednak Dzień Dziecka zajmuje szczególne miejsce w uczuciowym kalendarzu maluchów, zwłaszcza że przypada latem. Podtrzymaj pogodny nastrój i wybierz na prezent plecak personalizowany. To wyjątkowy podarunek, który zrobi ogromne wrażenie i nie będzie kolejną zabawką rzuconą niebawem w kąt. Wiele argumentów przemawia za tym, by na Dzień Dziecka podarować właśnie plecak z imieniem.

Plecak z imieniem dla chłopca – sprawdź najładniejsze wzory plecaków na Pastelove.pl

Personalizowany plecak z imieniem to coś, co każde dziecko będzie chciało nosić!

Dzieci na różnych etapach rozwoju przechodzą bardzo wyraziste fazy. Należy do nich na przykład pęd ku samodzielności. Bardzo szybko przychodzi moment, że obserwując codzienne czynności rodziców, dzieci zaczynają je naśladować, zwłaszcza jeśli dotyczą nich samych. Samodzielne ubieranie się czy smarowanie chleba może i trwa dłużej, ale sprawia dzieciakom niesamowitą radość. Prędko w zakres tej małej autonomii zaczyna wchodzić chęć noszenia własnego bagażu. Warto to dziecku umożliwić! Przechowywanie swoich skarbów w osobistym, stworzonym tylko dla malucha plecaczku będzie źródłem dumy dla każdego dziecka.

Sklep internetowy Pastelove oferuje szeroką możliwość personalizacji pluszowych plecaków z imieniem

Plecak z imieniem – ważny pluszak na wyłączność

Inną bardzo silną potrzebą rozwojową jest dla dzieci podkreślanie własności ich rzeczy. To bywa trudny czas dla rodziców, bo nagle dziecko zaczyna mieć problem, aby na przykład dzielić się zabawkami z innymi. Jest to jednak potrzebny etap. Mały człowiek odkrywa, że granice dotyczą nie tylko osób i relacji, ale także przedmiotów. Dobrze jest wspomóc mądre przeżywanie tej fazy, a podarowanie pięknego, pluszowego plecaka z imieniem może temu służyć. Taki plecak jest zarazem maskotką, jednak ponieważ przede wszystkim służy do przechowywania swoich rzeczy, logicznym jest pozwolić zachować go dziecku tylko dla siebie. Jeśli będzie na nim imię malucha, dodatkowo skojarzy go ze swoją potrzebą własności. Taka manifestowana i akceptowalna niezbywalność plecaczka ułatwi łagodzenie zaborczego stosunku do pozostałych rzeczy, którymi dziecko musi się dzielić na przykład z rodzeństwem.

Dla kogo i jaki plecak z imieniem wybrać?

Personalizowany plecak to podarunek, o którym możesz zacząć myśleć już dla dziecka w wieku około półtora roku. Najważniejsze, żeby obdarowany maluszek miał już dobrze opanowaną umiejętność chodzenia, co następuje zwykle najpóźniej do 18 miesiąca życia. Trudno bowiem czerpać radość z noszenia bagażu, nie potrafiąc zbyt pewnie z nim kroczyć. Wybierając odpowiedni plecak z imieniem, upewnij się, że będzie to podarunek dobry jakościowo. Dzieci mocno eksploatują swoje rzeczy, zwłaszcza jeśli mają one dodatkową, użytkową funkcję. Również imię powinno być umieszczone odpowiednio trwałą techniką – szukaj firm oferujących raczej nadruk 3D niż naklejki. Zależy Ci przecież, by radość dziecka trwała jak najdłużej, warto więc zadbać, aby plecak zachował swój urok i aby przyjemnie się z niego korzystało podczas niejednej wielkiej przygody!

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.