dzisiaj jest wtorek, 07 lutego 2023
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Obozy zimowe 2022 w Bałtowie — idealny pomysł na ferie dla dziecka

2022-10-04 00:09

Ferie zimowe 2022 - kiedy?

Od wielu lat w naszym kraju ferie zimowe rozpoczynają się i kończą w różnych terminach. Dlatego warto sprawdzić, kiedy dzieci będą miały wolny czas i okazję do wyjazdu. Od 17 do 30 stycznia 2022 r. z ferii korzystać będą dzieci z województwa: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego. Między 24 stycznia a 6 lutego 2022 r. wolne będą miały dzieci ze szkół w podlaskim i warmińsko-mazurskim. Na zimowisko pomiędzy 31 stycznia a 13 lutego 2022 r. wybrać się mogą dzieci z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego. Od 14 do 27 lutego 2022 r. wolne będą miały dzieci z lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego.

Ferie zimowe 2022 to jednocześnie ostatnie takie, kiedy można wykorzystać Bon Turystyczny. Jest on ważny do 30 września 2022 roku.

Fot. szwajcariabaltowska.pl

Wyjazdy zimowe — czas na relaks i zabawę!

Wiele dzieci podczas ferii spędza czas samotnie w domu, przed telewizorem lub komputerem. Tymczasem towarzystwo rówieśników, zmiana otoczenia, ruch na świeżym, zimowym powietrzu to najkorzystniejsza forma wypoczynku. Zabawy na śniegu podnoszą odporność, relaksują, poprawiają kondycję i sprawność ciała. Podczas zorganizowanych zajęć sportowych na stoku lub w siodle, dzieci i młodzież nie chcą nawet spędzać czasu przy ekranie, a cieszą się z atrakcji, jakie oferuje im ośrodek w Bałtowie.

Jakie zimowisko dla dzieci wybrać?

W 2022 roku nie mogło zabraknąć w Bałtowie oferty zorganizowanych obozów jeździeckich. Bogaty program atrakcji, profesjonalna kadra, kompleksowa obsługa, wygodne miejsca noclegowe, ubezpieczenie, opieka całodobowa oraz zdrowe i doskonałe wyżywienie — to zapewnia ośrodek w Bałtowie. Od rodziców i dzieci zależy, które zimowisko zarezerwują.

Pełna oferta Zimowych Obozów Jeździeckich: https://szwajcariabaltowska.pl/obozy-zimowe/

Fot. szwajcariabaltowska.pl

Zajęcia sportowe w Szwajcarii Bałtowskiej

Ferie zimowe to doskonały czas na poznanie techniki jazdy na nartach i snowboardzie. Wasze pociechy będą pod opieką instruktorów szkoły narciarskiejAmigo Ski, która zaszczepi w nich miłość do sportów zimowych. Dzieci będą mogły wziąć udział w treningach — już od trzeciego roku życia (narty) lub siódmego (snowboard). Na miejscu działa także wypożyczalnia sprzętu.

Na potrzeby szkółki narciarskiej i małych narciarzy stacja Szwajcaria Bałtowska dysponuje wyciągiem „wyrwirączka”. Mocne oświetlenie pozwala na zjazdy ze stoków także wieczorem, po zapadnięciu zmroku. Nauka jazdy na nartach/snowboardzie to niejedyna atrakcja Szwajcarii Bałtowskiej. Dzieci uczestniczą we wszystkich wydarzeniach, jakie organizowane są w Bałtowie. Mogą odwiedzić Wioskę Św. Mikołaja, Zwierzyniec Dolny, JuraPark czy też wziąć udział w warsztatach.

Fot. szwajcariabaltowska.pl

Zimowe obozy jeździeckie

Ośrodek Jazdy Konnej Kraina Koni zapewnia pobyty w Bałtowie połączone z nauką jazdy konnej. Bałtowski Kompleks Turystyczny gwarantuje atrakcyjne trasy z malowniczymi widokami oraz całą infrastrukturę: wyżywienie i noclegi. Dzieci po godzinach spędzonych w siodłach i stajni mogą korzystać także z pozostałych atrakcji Szwajcarii Bałtowskiej.

Dzieci mogą odwiedzać Świętego Mikołaja, jeździć po lodowisku, brać udział w kuligach albo poznać fakty z życia dinozaurów. Nad ich bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów. Zimowisko jeździeckie jest odpowiednie dla dzieci od 10 lat.

Fot. szwajcariabaltowska.pl

Co jeszcze czeka na dzieci w Bałtowie?

Bałtowski Kompleks Turystyczny to nie tylko stoki, lodowisko czy zaplecze noclegowe. To także fantastyczni ludzie, którzy opiekują się dziećmi i zapewniają im moc atrakcji. Podczas obozów 2022 roku maluchy mogą spodziewać się słodkich gofrów i gorącej czekolady z bitą śmietaną, ozdabiania aromatycznych pierniczków, a także bajkowych seansów w zimowym kinie.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.